Wczoraj książę Harry i księżna Meghan wywołali ogromne zamieszanie w związku z wydanym oświadczeniem. Chcą odłączyć się od rodziny królewskiej! Dodatkowo, decyzję mieli podjąć bez konsultacji z Królową Elżbietą. Najnowsze doniesienia mówią, że Harry podjął próbę kontaktu z babcią.

Królowa Elżbieta jest wściekła na Meghan i Harry’ego! Nie powiedzieli NIKOMU o swoich planach

Książę Harry chciał porozmawiać z Królową Elżbietą na temat odejścia z rodziny królewskiej

Meghan i Harry poinformowali o swojej decyzji za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ponoć książę Karol dowiedział się o decyzji syna 10 minut przed tym, jak opublikował oświadczenie. Jak donoszą brytyjskie media, Harry chciał wcześniej porozmawiać również z Elżbietą II. Kiedy wszedł do budynku, został jednak zatrzymany przez jej dworzan.

Księżna Meghan i książę Harry złożyli ŻYCZENIA księżnej Kate – internauci są na nich WŚCIEKLI

Na początku rozmawiał z księciem Karolem o tym, że chciałby spędzać więcej czasu w Kanadzie i Ameryce – to było przed świętami Bożego Narodzenia. Ojciec kazał mu to przemyśleć i przedstawić plan – tak też zrobił. Otrzymał jednak odpowiedź, że potrzeba czasu na omówienie wszystkiego. Elżbieta chciała się spotkać z Harrym, ale dopiero po przedyskutowaniu spraw z synem. Prosiła wnuka, aby do tego czasu wstrzymał się z publikacją oświadczenia. On i Meghan jednak nie posłuchali.

Harry i Meghan zostaną za to ukarani – mówią starsi dworzanie.

Królewska korespondentka Rebecca English napisała na Twitterze, że królowa zwołała spotkanie i cała rodzina ma przemyśleć przyszłe role dla księcia i księżnej Sussex w ciągu kilku dni.

Spodziewaliście się, że wybuchnie taka afera?

Meghan Markle Książę Harry

Meghan i Harry z synem fot.Forum/Mega Agency

Meghan Markle Książę Harry

Meghan i Harry fot.Forum/Mega Agency

Królowa Elżbieta

Królowa Elżbieta fot.Forum/Mega Agency