Królowa Elżbieta jest bardzo rozczarowana tym, jak zachowała się księżna Meghan (38 l.) z księciem Harrym (35 l.). Pozostali członkowie rodziny królewskiej są zaszokowani, co poniektórzy wręcz wściekli. Podobno żaden z nich nie miał pojęcia o planach Meghan, by odciąć się od pełnienia królewskich obowiązków.

AFERA STULECIA! Harry i Meghan OPUSZCZAJĄ rodzinę królewską

Członkowie rodziny królewskiej są wściekli na Meghan i Harry’ego

Wielka zapowiedź księcia i księżnej Sussex na temat odcięcia się od obowiązków królewskich była prawdopodobnie równie szokująca dla rodziny królewskiej, jak i dla reszty świata. Źródła z pałacu podają, że żaden członek rodziny nie został poinformowany, przed oficjalnym ogłoszeniem Meghan i Harry’ego o ich wspólnych planach na przyszłość.

Królewska para od ogłoszenia szokującej informacji trafiła na pierwsze strony gazet na całym świecie. Sposób, w jaki postanowili przekazać tak ważną wiadomość, również budzi wśród opinii publicznej niezadowolenie. Na oficjalnym profilu na Instagramie pojawiła się informacja, że Meghan i Harry zamierzają „wycofać się jako starsi członkowie rodziny królewskiej”.

Meghan i Harry przeprowadzą się do USA?

To, że królowa i inni członkowie rodziny królewskiej zostali zaskoczeni, jest oczywiste. Widać to nawet po oficjalnej odpowiedzi ze strony Pałacu Buckingham. Biuro wydało krótkie i zwięzłe oświadczenie kilka godzin po wstrząsającym ogłoszeniu Harry’ego i Meghan.

Dyskusje z księciem i księżną Sussex są na wczesnym etapie. Rozumiemy ich pragnienie przyjęcia innego podejścia, ale są to skomplikowane kwestie, które wymagają czasu – czytamy 

Książę Harry i księżna Meghan również podzielili się, że planują stać się „ niezależni finansowo”, że mają nową politykę interakcji z prasą, oraz że planują podzielić swój czas między Wielką Brytanią a Stanami Zjednoczonymi, ze względu na swojego syna – Archiego. 

Oficjalne oświadczenie Księżnej Meghan i Księcia Harry’ego:

View this post on Instagram

“After many months of reflection and internal discussions, we have chosen to make a transition this year in starting to carve out a progressive new role within this institution. We intend to step back as ‘senior’ members of the Royal Family and work to become financially independent, while continuing to fully support Her Majesty The Queen. It is with your encouragement, particularly over the last few years, that we feel prepared to make this adjustment. We now plan to balance our time between the United Kingdom and North America, continuing to honour our duty to The Queen, the Commonwealth, and our patronages. This geographic balance will enable us to raise our son with an appreciation for the royal tradition into which he was born, while also providing our family with the space to focus on the next chapter, including the launch of our new charitable entity. We look forward to sharing the full details of this exciting next step in due course, as we continue to collaborate with Her Majesty The Queen, The Prince of Wales, The Duke of Cambridge and all relevant parties. Until then, please accept our deepest thanks for your continued support.” – The Duke and Duchess of Sussex For more information, please visit sussexroyal.com (link in bio) Image © PA

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

pytanie

ZOBACZ WIĘCEJ:
Rok 2020 będzie rokiem Meghan Markle? Biograf księżnej Diany napisał książkę o księżnej Sussex

Księżna Kate znów udowodniła, że jej relacje z Meghan i Harrym są ZŁE

Pippa Middleton z grymasem na twarzy spaceruje z synem (FOTO)

Meghan Markle

Fot.Forum/Backgrid USA

Meghan Markle Książę Harry

Fot.Forum/Mega Agency

Meghan Markle

Fot.Forum/Reuters