Rodzina królewska a zwłaszcza książę Harry (37 l.) robią wszystko, co w ich mocy, aby poradzić sobie po śmierci królowej Elżbiety II.

Dzieci Meghan i Harry’ego z nowymi tytułami po śmierci królowej

„Harry ma ogromne poczucie winy. Jest pełen smutku i żalu, że nie pożegnał się z królową […] Spotkali się kilka razy podczas Platynowego Jubileuszu królowej, ale nie spodziewał się, że to ostatni raz, kiedy ją widział”, wyznaje Us Weekly źródło bliskie pałacowi.

Książę Sussex jest szczególnie zdruzgotany. Niestety przybył do Szkocji dopiero po śmierci babci w czwartek 8 września. Nie towarzyszyła mu jego 41-letnia małżonka. Gdy książę Harry udał się do zamku Balmoral, Pałac Buckingham ogłosił śmierć królowej przed jego przybyciem.

Książę Harry zdruzgotany śmiercią królowej

Mimo wielu, wielu, wielu kontrowersji związanych ze stosunkami z rodziną królewską, Harry utrzymywał bliskie relacje z babcią. W kwietniu, on i Meghan Markle zrobili jej nawet niespodziankę, gdy byli w drodze do Holandii na Igrzyska Invictus.

Rodzina królewska w drodze do Balmoral. Harry nie zdążył…

„Kochał swoją babcię całym sercem i przechodzi teraz straszny czas […] Wiadomość o jej śmierci nie dotarła do niego do końca”, dodaje źródło.

Harry ostatni raz widział królową w czerwcu, kiedy przyleciał do Anglii na Platynowy Jubileusz z Meghan i ich dziećmi, Archie, (3 l.) i Lili (15 miesięcy). Z tej okazji królowa po raz pierwszy spotkała swoją prawnuczkę, która urodziła się po przeprowadzce małżonków do Kalifornii.