Książę Harry nie pozostał na długo w Wielkiej Brytanii. Zaledwie dwa dni po pogrzebie księcia Filipa wrócił do Kalifornii, do swojej ciężarnej żony i synka. Nie czekał na 95. urodziny królowej Elżbiety.

Książę Harry dał babci prezent urodzinowy

Wizyta księcia Harry’ego wzbudziła wiele emocji. Do tej pory analizowane są jego rozmowy z księciem Williamem po pogrzebie. Ponoć później spotkał się z bratem i ojcem, księciem Karolem.

Już wiemy, o czym rozmawiali William i Harry po pogrzebie. Zdradza ekspert od ruchu warg

95. urodziny królowej były inne niż wszystkie – jest w żałobie po śmierci męża. Według doniesień brytyjskiej prasy, Elżbieta II zjadła w tym dniu lunch z rodziną.

Z okazji moich dzisiejszych 95. urodzin otrzymałam wiele wiadomości z życzeniami, które bardzo sobie cenię. Jako rodzina przeżywamy okres wielkiego smutku, ale dla nas wszystkich było to pocieszeniem, kiedy mogliśmy zobaczyć i usłyszeć wyrazy uznania dla mojego męża od osób z Wielkiej Brytanii, Wspólnoty Narodów i całego świata – powiedziała w oświadczeniu.

Królowa Elżbieta II kończy 95 lat. Tak spędzi pierwsze urodziny po śmierci księcia Filipa

Meghan Markle nie mogła uczestniczyć w pogrzebie, ale oddała hołd księciu Filipowi

Jak się okazuje, Harry nie zapomniał o prezencie dla babci i wręczył jej go również w imieniu Meghan Markle jeszcze przed wylotem. Złożył najlepsze życzenia. Nie wiemy jednak, co to był za upominek, rzecznik pary potwierdził jedynie, że to „specjalny prezent”.

Królowa Elżbieta na pogrzebie księcia Filipa

Królowa Elżbieta na pogrzebie księcia Filipa fot. PA Images / Forum

Książę Filip, królowa Elżbieta

Książę Filip, królowa Elżbieta fot. PA Images / Forum

Meghan Markle i Harry z synem

Meghan Markle i Harry z synem/fot. FORUM

Meghan Markle i Harry chwilę przed odłączeniem się od rodziny królewskiej.

Harry i Meghan Markle na oficjalnym wystąpieniu, fot.Forum/PA Images.