Książę William „nie był jeszcze w stanie pogodzić się” ani z odejściem swojego brata księcia Harry’ego z rodziny królewskiej, ani z ty, co było mówione w wywiadzie Harry’ego i Meghan Markle z Oprah Winfrey.

„Relacje między Harrym i Williamem są nadal bardzo oziębione i odległe. Nie chodzi mi tylko o fizyczną odległość przez Atlantyk, ale oni nie rozmawiają ze sobą zbyt wiele”, powiedział dla Entertainment Weekly królewski ekspert Omid Scobie.

Chociaż widać, że bracia zachowują się serdecznie podczas publicznych wystąpień – w tym na pogrzebie księcia Filipa w kwietniu i odsłonięciu pomnika ich zmarłej matki, księcia Diany w lipcu – od miesięcy donoszono, że za zamkniętymi drzwiami nadal panuje mocno oziębiona atmosfera.

Meghan i Harry oraz Kate i William znaleźli sposób na pojednanie. Zobaczcie jaki

„Obie strony są w stanie odłożyć wszystko na bok, jeśli chodzi o skupienie się na większych, ważniejszych momentach. Niestety nie doprowadziło to do żadnego większego ruchu z żadnej ze stron. To wciąż dwaj bracia, którzy nie komunikują się regularnie lub wcale, i myślę, że pozostają na dwóch bardzo różnych ścieżkach. Bracia są bardzo różnymi mężczyznami. Myślę, że William z pewnością stał się kimś, kto naprawdę żyje dla >>korony<<, dla instytucji. Harry naprawdę poszedł w zupełnie przeciwnym kierunku”, dodał Scobie.

Wyszło ja naw, że Meghan i Harry byli WŚCIEKLI za te zdjęcia

Podobno książę William wciąż, niemal każdego dnia obawia się kolejnego skandalu i kolejnej rewelacji z ust Harry’ego lub jego małżonki. Nie ufa swojemu bratu, ani temu do czego może się posunąć. W spór między braćmi włączyła się oczywiście księżna Kate, która przed związkiem Harry’ego z Meghan Markle, była z nim bardzo blisko. Byli przyjaciółmi.

„Kate jest błyskotliwym arbitrem i rozjemcą. Każda kość w jej ciele polega na nawiązywaniu przyjaźni i robieniu wszystkiego, co w jej mocy… Próbuje mediować”, skomentował niedawno wujek księżnej Gary Goldsmith.

 

William i Harry na pogrzebie księcia Filipa

William i Harry na pogrzebie księcia Filipa fot. Zuma Press / Forum

książę Harry i książę William NIE będą szli obok siebie na pogrzebie księcia Filipa! Oficjalne stanowisko rzecznika

książę Harry i książę William NIE będą szli obok siebie na pogrzebie księcia Filipa! Oficjalne stanowisko rzecznika