Meghan Markle i książę Harry, chociaż obecnie mieszkają z daleka od Wielkiej Brytanii, zdarzało się, że byli śledzeni przez paparazzi w Stanach Zjednoczonych. Najgorzej zabolały ich zdjęcia zrobione po tym, jak Meghan poroniła.

Meghan i Harry byli wściekli za zdjęcia zrobione po poronieniu

Meghan Markle przyznała, że poroniła w szczerym eseju, który został opublikowany w listopadzie.

Meghan Markle przyznała, że niedawno była w ciąży, ale PORONIŁA: „Poczułam ostry skurcz”

Po zmianie pieluszki poczułam ostry skurcz. Upadłam na podłogę z nim w ramionach, nucąc kołysankę, aby uspokoić nas oboje, radosna melodia mocno kontrastowała z moim poczuciem, że coś jest nie tak. Ściskając swoje pierworodne dziecko czułam, że tracę drugie.

Niedawno światło dzienne ujrzał dodatkowy rozdział biografii pary „Finding Freedom”. Dowiadujemy się z niego, że Meghan i Harry zostali sfotografowani przez paparazzi, gdy opuszczali centrum medyczne po tym, jak stracili dziecko.

Kate i Meghan zdetronizowane, poznajcie najbardziej stylową arystokratkę

Wtedy jeszcze nikt nie wiedział o stracie pary. „Daily Mail” opisał fotografie krytykując Sussexów za podróżowanie SUV-em zamiast bardziej ekologicznym pojazdem.

To, co powinno być bardzo osobistym momentem, szybko stało się głównym tematem w Daily Mail z tuzinem zdjęć pary w maskach wsiadającej do Cadillac SUV-a – piszą autorzy Omid Scobie i Carolyn Durand.

Meghan Markle z mężem.

Meghan i Harry/fot. FORUM

Meghan Markle i książę Harry na chrzcie Louisa

Meghan Markle i książę Harry na chrzcie Louisa fot. Forum/ REUTERS