Książę William wciąż ma ŻAL do swojej przyrodniej siostry
Książę William i książę Harry mają dwójkę przyrodniego rodzeństwa: siostrę Laurę i brata Toma. Są to dzieci Camilli Parkes-Bowles oraz jej byłego męża Andrewa. Mąż księżnej Kate nie ma zbyt dobrych stosunków z Laurą. Dlaczego?
O mały włos Kate nie zostałaby żoną Williama i KSIĘŻNĄ!
Kim jest Laurą Lopes – przyrodnia siostra Williama i Harry’ego?
Laura Lopes urodziła się w 1978 roku, kiedy księżna Camilla była jeszcze żoną Andrewa Parkera-Bowlesa. W 2006 roku poślubiła księgowego Harry’ego Lopesa. Co ciekawe, w przeszłości pozował on w kampanii reklamowej bielizny Calvina Kleina. Mają trójkę dzieci: córkę Elizę oraz bliźnięta Gusa i Louisa.
Przyrodnia siostra książąt ukończyła studia z zakresu historii sztuki i marketingu. Pracowała m.in. jako dziennikarka, a ostatecznie założyła własną galerię sztuki.
Książę William i Laura podobno są od lat w złych stosunkach. Wzajemnie obwiniali swoich bliskich.
William i Laura mieli straszne kłótnie o to, kto był winny ich rozbitych domów. William obwiniłby Camillę za wszelkie krzywdy, jakie wyrządziła jego matce, co doprowadzało Laurę do szału. Laura uważała, że to jego ojciec, książę Karol zrujnował jej życie – pisała Katie Nicholl, królewska reporterka.
Syn księżnej Camilli zdradził, jaka NAPRAWDĘ jest Meghan Markle
Słyszeliście o przyrodnim rodzeństwie braci?




to corka camili a nie przyrodnia siostra przyrodnia by byla jak by byla z karola i kamili
Jak już to przyszywane rodzeństwo.
Przyrodnia siostra to córka Kamili i Karola a oni nie mieli dzieci.
Przeciez to nie jest przyrodnie rodzenstwo….
Tak napisali, żeby ktoś to w ogóle przeczytał…
Jakie przyrodni brat i siostra. To są obcy ludzie.
Dzieci Kamili nie są przyrodnim rodzeństwem dla H i W ponieważ nie są dziećmi Karola…
Ekstra niedouczonym trzeba być żeby nazywać pasierbicę ojca przyrodnią siostrą
On ma w kółko jakis żal do kogoś. Taki typ.
William chyba ogólnie nia ma za dobrych stosunków z rodziną, pomijajac bezposrednich przodkow.
Ja prdle przyrodnia siostra, serio???
Ona nie jest siostrą Williama, jest pasierbicą jego ojca a dla Williama zupełnie obca
Karol i Camilla są siebie warci.
i tak to właśnie wygląda – starzy się puszczają a dzieci cierpią i ciągnie się za nimi ten żal później przez całe życie