Książę Harry (39 l.) zbyt mocno nabroił… Pomimo próby pojednania z bratem, ojcem i rodziną królewską, książę William (41 l.) uniemożliwia to, próbując chronić swoją żonę, księżną Kate Middleton (41 l.).

Książę Harry, jest 5. w kolejce do tronu, jednak zrezygnował z pracy dla Pałacu w  2020 roku i wyprowadził się z małżonką do USA. Od tamtej pory było już tylko gorzej, ale o jego wpadkach i kontrowersyjnych wypowiedziach słyszeli chyba wszyscy.

Książę William samotnie na rozdaniu BAFTA. Smutny widok

Teraz w obliczu choroby króla Karola III, książę Harry rozważa powrót do Anglii. Nikt jednak z monarchii nie chce go w Europie.

Na drodze Harry’ego stoi jedna wielka przeszkoda, a jest nią książę William […] Harry nie będzie mógł wrócić w żadnym charakterze, jeśli książę William będzie miał jakikolwiek wpływ na sytuację, mówi Kinsey Schofield, ekspertka królewska.

Książę William nie chce księcia Harry’ego w Anglii

Książę William jednak stanowczo blokuje jego powrót do pracy dla Pałacu, podobno zakazał nawet rozważać taki krok, aby chronić swoją żonę Kate, przede wszystkim przed… Meghan Markle (42 l.).

Książę William żartuje z Toma Cruise’a

Książę William ma swoje powody, Dobrze zna swojego brata i na pewno nie pozwoli mu wrócić do rodziny, ponieważ mu nie ufa. […] Książę William jest niezwykle opiekuńczy wobec żony i nie pozwoli, aby cokolwiek przeszkodziło jej w powrocie do zdrowia, wyznała Helena Chard (ekspertka królewska) w rozmowie z Fox News.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: