Książę William (41 l.) powrócił do obowiązków królewskich po raz pierwszy od czasu, gdy w zeszłym miesiącu rozeszły się wieści o operacji brzucha jego żony Kate Middleton oraz o diagnozie raka u jego ojca, króla Karola III.

Tom Cruise chce znów spróbować szczęścia z Sofią Vergarą

Książę William udał się z Windsoru do Londynu na uroczystą kolację charytatywną London’s Air Ambulance Charity, związaną z pogotowiem lotniczym. Celem wydarzenia, było zebranie funduszy dla „London Air Ambulance”, którego książę William wspiera od około 4 lat.

William rozpoczął wieczór od spotkania z członkami załogi, byłymi pacjentami i zwolennikami organizacji charytatywnej, a także kolegą po fachu, pilotem Tomem Cruisem (61 l.).

Książę William żartuje z Toma Cruise’a

Tom Cruise, który mieszka aktualnie w Wielkiej Brytanii i sam jest licencjonowanym pilotem m.in. helikopterów, pozował do zdjęć z księciem Williamem, a także innymi gośćmi imprezy.

Tom Cruise idzie po rozum do głowy? Co z nim i scjentologią?

Książę William spotykał się już z aktorem przy kilku okazjach, ostatnio podczas londyńskiej premiery filmu „Top Gun: Maverick” w maju 2022 roku, u boku księżnej Kate. Tom Cruise był także obecny na pogrzebie księżnej Diany, w 1997 roku.

Dlatego też książę William pozwolił sobie na żart podczas przemówienia, „Chcę skorzystać z okazji i podziękować mojemu, naszemu koledze pilotowi Tomowi Cruise’owi. Tom wielkie dzięki za dzisiejsze wsparcie i jeśli mógłby nie pożyczać naszych helikopterów do nowej produkcji Mission Impossible, byłbym zobowiązany”.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: