Książę William (41 l.) przybył na galę rozdania nagród BAFTA 2024 bez swojej żony Kate Middleton. Widok samotnego księcia kroczącego po czerwonym dywanie wywołał mnóstwo komentarzy sugerujących, „Smutny widok”. Okazuje się, że następca tronu bez pięknej i stylowej żony nie robi większego wrażenia na widowni?

Tom Hiddleston pochwalił się narzeczoną na imprezie BAFTA

Jednak nie tylko książę William pojawił się podczas 77. ceremonii wręczenia nagród BAFTA Film Awards w Royal Festival Hall w Londynie bez ukochanej u boku. David Beckham również brylował na imprezie bez Victorii Beckham.

Przypominamy, że księżna Walii kontynuuje rehabilitację po operacji brzucha, która miała miejsce w zeszłym miesiącu.

Rozdanie nagród BAFTA 2024: książę William

Książę William na BAFTA 2024

Książę William, który od 2010 roku jest prezesem Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych, miał na sobie granatową, aksamitną marynarkę smokingową z czarnymi klapami, którą połączył z czarnymi spodniami, muszką i śnieżnobiałą koszulą. W kieszonce miał jedwabną poszetkę.

Nominacje do nagród BAFTA 2024: czerwony dywan

W corocznej ceremonii wręczenia nagród regularnie biorą udział William i Kate. Dlatego tak bardzo wszystkim brakowało występu na czerwonym dywanie pięknej księżnej. Kate zawsze zadaje szyku.

Na tegorocznej gali rozdania nagród BAFTA można było również zobaczyć Cate Blanchet, Ciliana Murphy’ego, Emmę Stone, Emily Blunt, Margot Robbie, Bradley’a Coopera czy Calluma Trunera, który nie pozował na ściance z ukochaną Duą Lipą (ta też była obecna).

Zajrzyj do galerii zdjęć BAFTA 2024: