Książulo, czyli Szymon Nyczke zyskuje ostatnio coraz większą popularność w internecie. Na swoim kanale Youtube publikuje głównie filmy dotyczące ocen kulinarnych, znanych oraz tych mniej znanych restauracji.

Celebrytki świecą zgrabnymi nóżkami na evencie marki bieliźnianej: Gessler, Kubicka, El Dursi, Maffashion, Mercedes…

„Książulo” odwiedził restauracje po rewolucjach Magdy Gessler

Jest to jeden z niewielu influencerów, który niegdyś miał już swój kanał i po wielu latach przerwy skutecznie powrócił do kręgu Youtuberów. W swoich filmach skupia się na recenzjach gastronomii w całej Polsce. Ogromną popularność zyskał jeden z najnowszych filmów, w którym to recenzent wybrał się do Gniezna na zapiekanki i frytki, do budki z jedzeniem pani Ani.

Czyżby rodził się internetowy następca Magdy Gessler? Internet szaleje na jego punkcie!

Tym razem postanowił wybrać się do „najtańszej” restauracji po rewolucjach Magdy Gessler. Restauratorka podczas „Kuchennych Rewolucji” była zachwycona przemianą lokalu. Jak się okazało, recenzent nie był usatysfakcjonowany wszystkimi daniami, które spróbował, a przede wszystkim wnętrzem.

Lara Gessler w ostrych słowach broni KOSMICZNYCH CEN świątecznych potraw Magdy Gessler!

„Książulo” wspomniał, że przy wejściu jest dość chłodno, ale niemal natychmiast dostał parasol, który ogrzał jego i kamerzystę. Wypowiedział się również na temat opinii wystawianych online przez gości. Przede wszystkim przytoczył komentarze o wnętrzu restauracji, że nie wygląda ona jak po programie. Pochwalił jednak ceny, a przede wszystkim zachwyciły go główne dania: schabowy, grochówka, a także chleb z niespodzianką. Jedyną krytyczną oceną była pizza.

Jakbym mieszkał w tym bloku, to po prostu bym tu zaglądał czasami, bym sobie brał na wynos do domu pizzę, ale nie tak, żeby na nią jechać specjalnie. […] Właśnie to jest taka pizza dla tych wszystkich bloków tutaj wokół. Szybka pizza obok domu. – stwierdził youtuber

Na koniec polecił restaurację i stwierdził, że jest tam bardzo smacznie.

Magda Gessler; fot AKPA

Magda Gessler; fot AKPA

Magda Gessler , fot. Kurnikowski/AKPA

Magda Gessler, fot. Kurnikowski/AKPA