Księżna Kate i książę William zawsze byli dość wstrzemięźliwi, jeśli chodzi o publiczne okazywanie uczuć, w przeciwieństwie do Meghan i Harry’ego, których często można było zobaczyć trzymających się za ręce, czy nawet dających sobie buziaki. Nic więc dziwnego, że każdy gest Kate w stosunku do Williama jest dogłębnie analizowany. Co wydarzyło się ostatnio?

Księżna Kate wydała ROZKAZ stewardessom podczas lotu – chodzi o sukienki

Księżna Kate dotknęła księcia Williama – ekspert od mowy ciała o ich relacji

Ostatnio Kate i William spotkali się w Londynie z Aga Khanem. Oboje byli w doskonałych nastrojach, śmiali się i żartowali. W pewnym momencie księżna czule pogładziła męża po ramieniu.

Kilka miesięcy temu plotkowano o kryzysie pary. William miał zdradzać żonę, a ona poważnie myślała o rozwodzie. Wszystko jednak rozeszło się po kościach.

Książę William i księżna Kate rozmawiali o ROZWODZIE – znamy szczegóły

Ekspert od mowy ciała, Robin Kermode opowiedział, jak według niego wygląda relacja między Kate i Williamem dla Express.co.uk.

Królowa rzadko publicznie trzyma męża za rękę i w ten sposób ustanowiła niepisany precedens dla innych członków rodziny królewskiej. Oczywiste jest, że William i Kate są emocjonalnie blisko, jednak wydaje się, że nie odczuwają potrzeby udowodniania swojej miłości – szczególnie na oficjalnych spotkaniach. Zdają się być silną i niezależną parą.

Chcielibyście widzieć częściej, jak okazują sobie uczucia?

ZOBACZ TAKŻE:

Kochanka księcia Williama przyszła na bankiet, na którym była księżna Kate (ZDJĘCIA)

Wiemy, o czym William i Kate rozmawiali z NAUCZYCIELKĄ przed szkołą (WIDEO)

Książę Harry obraził rodzinę Kate Middleton i księcia Williama. To było nietaktowne

 

 

Księżna Kate i książę William fot. Forum/Mega Agency

Księżna Kate i książę William fot. Forum/REUTERS