Ostatnio zagraniczne media aż huczą od plotek o kryzysie w małżeństwie księżnej Kate i księcia Williama. Ma być tak źle, że księżna Cambridge zabrała dzieci i wyprowadziła się do rodziców. Zaczęło się od doniesień na temat romansu księcia i Rose Hanbury, która wcześniej przyjaźniła się z Kate. Teraz zrobiono jej zdjęcia podczas bankietu w Pałacu Buckingham.

Sensacja! Książę William zdradził księżną Kate z jej PRZYJACIÓŁKĄ?

Rose Hanbury pojawiła się bankiecie w Pałacu Buckingham

Bankiet odbył się z okazji wizyty Donalda Trumpa w Wielkiej Brytanii. Byli tam obecni oczywiście William i Kate. Rose była jednym z ostatnich gości. Jest ona żoną Davida Rocksavage, Markiza Cholmondeley, który zawsze jest zapraszany na takie wydarzenia. Co ciekawe, siedziała ona przy tym samym stole, co William, choć na jego drugim końcu, a Kate dopiero po drugiej stronie sali. Siedziała obok Sarah Vine, felietonistki Daily Mail, znanej z kontrowersyjnych wpisów m.in. na temat Meghan Markle.

 

Kim jest Rose Hanbury?

Rose Hanbury nie ma królewskiego pochodzenia, ale jest dobrze znana na brytyjskim dworze. Jej babcia Lady Elizabeth Lambert była druhną na ślubie królowej Elżbiety księcia Filipa w 1947 roku. Majątek Rose i starszego od niej męża Davida Rocksavage jest szacowany na 112 milionów funtów.

Na bankiecie musiało być dość niezręcznie…

ZOBACZ TAKŻE:

Podczas bankietu Kate Middleton nie usiadła koło księcia Williama. Nie rozmawiali ze sobą

Książę William miał ROMANS z siostrzenicą księżnej Camilli

Meghan i Harry ODCINAJĄ się od Williama i Kate! Najpierw wyprowadzili się z Pałacu Kensington, a teraz…

Rose Hanbury

Rose Hanbury przyszła na bankiet do Pałacu Buckingham

Rose Hanbury

Rose Hanbury przyszła na bankiet do Pałacu Buckingham

Księżna Kate w sukni od Alexandra McQueena na bankiecie