Księżna Kate (41 l.) zachwyciła tym małym gestem, który złamał królewską tradycję. Przyszła królowa wyglądała olśniewająco w elektryzującym niebieskim komplecie na wczorajszym nabożeństwie wielkanocnym w zamku Windsor, ale jeden mały szczegół jej wyglądu sprawił, że fani rodziny królewskiej oszaleli.

Księżna Kate klepnęła księcia Williama po pupie [wideo]

Księżna Wali wykonała zaskakujący ruch, malując paznokcie na jaskrawoczerwonym lakierem po raz pierwszy od czasu ślubu z księciem Williamem w 2011 roku.

Chociaż nie istnieją żadne oficjalne zasady dotyczące tego, jak kobiety w rodzinie królewskiej mogą robić manicure, mówi się, że przez preferencję zmarłej królowej Elżbiety II malowano paznokcie na bladoróżowo. Jednak inne królewskie kobiety, takie jak księżniczka Eugenia i księżna Edynburga, używały w przeszłości kolorowych lakierów do paznokci.

Czerwone paznokcie księżnej Kate

Podczas gdy Kate Middleton kilka razy malowała na czerwono paznokcie u stóp, nigdy nie nosiła mocnych  kolorów na dłoniach, wybierając przeźroczysty lub manicure w odcieniach nude. Przypominamy, że Meghan Markle została ostro skrytykowana za noszenie ciemnego lakieru do paznokci podczas British Fashion Awards 2018.

Księżna Kate wyznała, że TO było najtrudniejsze w relacjach z Meghan i Harrym

Era QEII dobiegła końca! Czerwone paznokcie! Może teraz zobaczymy, jak Kate zmieni całkowicie styl, napisał jeden z obserwatorów.

Nie jest jasne, co dokładnie zainspirowało księżną do śmiałego kroku, ale zobaczymy, co zaproponuje swoim fanom w przyszłości.