2 maja księżniczka Charlotte kończy 4 lata. Z okazji urodzin mama, księżna Kate, pokazała najnowsze zdjęcia córeczki – zrobiła je sama!

Nowe zdjęcia księżniczki Charlotte z okazji 4. urodzin

Pałąc Kensington zamieścił na swoim profilu trzy urocze fotografie księżniczki. Na głównym zdjęciu widzimy prawnuczkę królowej Eżbiety w niebieskiej sukience z białym kołnierzykiem. Charlotte ma część włosów spiętych u góry, część rozpuszczonych. To znana nam dobrze fryzura córki Kate i Williama.

Kate Middleton wykonała ten sam GEST, co księżniczka Charlotte. Uroczy widok! (VIDEO)

Ale księżniczka rośnie i powoli z dziecka wyrasta na dużą dziewczynkę. Na dwóch kolejnych zdjęciach widzimy Charlotte w kucyku. Dziewczynka ma na sobie szary zapinany sweterek i spódniczkę.

Internauci są zdumieni faktem, jak bardzo 4-latka jest podobna do swej prababki. Wrzucają zdjęcia, na których królowa i jej prawnuczka zostały uchwycone w podobnych pozach. Faktycznie – podobieństwo jest niesamowite 🙂

Przypadkowo wyszło na jaw, jak księżna Kate słodko nazywa księżniczkę Charlottę

Princess Charlotte of Cambridge arrives with bridesmaids and pageboys for the royal wedding of Princess Eugenie and Jack Brooksbank at St George's Chapel in Windsor Castle, Windsor
Księżniczka Charlotte
charlotte8_wynik
Księżniczka Charlotte