Dzieci gwiazd to temat, który od zawsze wzbudza emocje. Niezależnie od tego, gdzie znani i lubiani mieszkają, ludzie chcą wiedzieć nie tylko jak wyglądają ich pociechy, lecz także z kim się przyjaźnią, czym interesują i gdzie się uczą. Zainteresowanie jest tym większe, gdy mowa o… rodzinie królewskiej.

Natalia Siwiec gorzko o Polakach: „Brakuje im trochę luzu”

Brytyjski tygodnik zdradza, jak rówieśnicy odbierają dzieci Kate Middleton i księcia Williama

Kate Middleton i książę William przyciągają uwagę całego świata. Niemniej gdy pojawiają się w towarzystwie dzieci, jeszcze trudniej oderwać od nich wzrok. Nic więc dziwnego, że gdy paparazzi uda się uchwycić jakikolwiek kadr pociech przyszłego króla Wielkiej Brytanii, plotkarskie tytuły rozpisują się o nich pod każdym kątem.

Wielu z nas widziało już zatem niejedno zabawne zdjęcie księcia Louisa, czytało o pasjach księcia Georga czy podziwiało kreacje księżniczki Charlotte. Niemniej niewielu z nas dotychczas zdawało sobie sprawę, jak… książęce rodzeństwo odbierają ich rówieśnicy. Sprawę tę postanowił zbadać „Hello!”.

Natalia Kukulska pokazuje nowe zdjęcie z córką. Fanka: „Aż oczy bolą”

Lubiani, najlepiej oceniani i nieprzeciętnie mądrzy. Tak prawdopodobnie niejedna osoba wyobraża sobie szkolne poczynania dzieci Kate Middleton i księcia Williama. A jak jest naprawdę? Rąbka tajemnicy uchylił informator brytyjskiego tygodnika.

To cudowne dzieci. Charlotte jest taka miła i uprzejma, a inne dzieci ją uwielbiają. Jest przyjazna wobec uczniów z młodszych roczników. George także wydaje się sympatycznym chłopcem, a mały Louis ma po prostu mnóstwo energii. Jest niezwykle żywiołowym 5-latkiem – stwierdza informator magazynu.

Przypomnijmy, że książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis uczęszczają do elitarnego Lambrook School. Pociechy książęcej pary uczą się odpowiednio w szóstej, czwartej i pierwszej klasie szkoły podstawowej.

Dramatu ciąg dalszy: są wyniki testu DNA, ile lat naprawdę ma ukraińska sierota Natalia Grace?

Prince William and Kate Middleton and their children Prince George, Princess Charlotte and Prince Louis, Credit line: Stephen Lock / Zuma Press / Forum

Kate Middleton i książę William

Kate Middleton i książę William, fot. BACKGRID / Backgrid UK / Forum