Kate Middleton i królowa Elżbieta pojawiły się na wspólnym wydarzeniu w King’s College, gdzie spotkały się z uczniami i otworzyły Bush House, czyli zaplecze edukacyjne. Wcześniej Kate odwiedziła muzeum, tam wykonała dokładnie ten sam gest, co jej córka księżniczki Charlotte.

Kate Middleton i księżniczka Charlotte wykonały ten sam gest

Kate Middleton podczas wczorajszej wizyty w Londynie wykonała dokładnie ten sam gest, który kilka razy mieliśmy okazję widzieć w wykonaniu jej trzyletniej córeczki – księżniczki Charlotte. Księżna Kate, gdy wchodziła do muzeum odwóciła się i pomachała.

Kate Middleton w butelkowym płaszczu kosztuje irlandzkiego piwa (ZDJĘCIA)

Księżna Kate zatrzymała się na szczycie schodów, odwróciła się i pomachała do tłumu. Fani zareagowali głośnym „Ooooh”, co słychać na nagraniu zamieszczonym na Twitterze.

Księżniczka Charlotte i książę George mają śmieszny przydomek dla Williama!

Fani zauważyli, że ten gest przypomina dokładnie ten sam, który wykonała księżniczka przed szpitalem, gdy wchodzili powitać swojego brata – księcia Louisa. Księżniczka Charlotte dokładnie tak samo pomachała na ślubie księcia Harry’ego i Meghan Markle w maju przed kaplicą św. Jerzego oraz na ślubie księżniczki Eugenii w październiku.

Uroczo wygląda to w wykonaniu trzyletniej księżniczki.

Princess Charlotte of Cambridge arrives with bridesmaids and pageboys for the royal wedding of Princess Eugenie and Jack Brooksbank at St George's Chapel in Windsor Castle, Windsor
Britain's Prince William arrives at the Lindo Wing of St Mary's Hospital with his children Prince George and Princess Charlotte after his wife Catherine, the Duchess of Cambridge, gave birth to a son, in London