„Czwórka\” postawiła na nowe twarze. Nowego Big Brothera nie poprowadzą Rafał i Marcin Mroczek ani (ku uciesze naszych czytelników) Kasia Cichopek i Krzysztof Ibisz.

A kto? Serwis WirtualneMedia.pl podaje, że gospodarzami programu będą Karina Kunkiewicz i Kuba Klawiter. Kto to, zapytacie?

Kunkiewicz jest aktorką i prezenterką TVP. Grała w stołecznym Teatrze Stara Prochownia. Jej filmografia to głównie drugoplanowe role w filmach i serialach (m.in. Na Wspólnej, Samo życie i Dwie strony medalu).

Klawiter przez ponad cztery lata był prezenterem nadającej w młodzieżowej stacji radiowej Kiss Fm w Poznaniu. Był także prezenterem w lokalnej stacji telewizyjnej.

Program będzie można obejrzeć od 2 września aż 3 razy dziennie w dni powszednie i soboty, w niedzielę 2 (szczegóły techniczne i zdjęcia domu tutaj). Kogo zobaczymy, nie wiadomo, choć na pewno nie zabraknie indywidualistów.

– Karina i Kuba wypadli najlepiej na próbach kamerowych. Ich żywy i dynamiczny styl prezentacji oraz trafne komentarze przykuwają uwagę oraz zapadają w pamięć. Wierzymy, że ta para doda impetu naszemu nowemu przedsięwzięciu – mówi o gospodarzach programu Jarosław Ostaszkiewicz, producent wykonawczy.

Poniżej zdjęcia Kariny Kunkiewicz: