Kto postawił na torebkę w kształcie puszki Pepsi? (FOTO)
Paula Abdul tak mocno wzięła sobie do serca przykazanie o dobrym współżyciu ze sponsorami wspierającymi ścieżkę jej kariery, że podczas ostatniej konferencji prasowej programu X-Factor zamiast kopertówki miała ze sobą torebeczkę w kształcie puszki Pepsi.
Czy to oddolna inicjatywa mająca na celu podlizanie się koncernowi? A może wynik nacisku ze strony producentów? Trudno ocenić, ważne, że efekt został osiągnięty i gadżet ten zagościł już na łamach portali modowych na całym świecie.
Paula i Simon Cowell
simon i ona sa parą?
MICHAEL JACKSON JEST ŚWIETNY , A JEŚLI ‘KTOŚ’ CO DO NIEGO MA TO ZAPRASZAM NA INNY PORTAL!Co do Pauli , ja ją bardzo lubię , ona ma WSPANIAŁY charakter . Może wygląda jak wygląda, racja, ale jakby policzyć ile ’gwiazd’ zrobiło sb operację ’upiększającą’ to by nie było czasu na każdą po kolei ’najeżdżać’. Nie jestem fanką tego typu operacji , ale osobiście oglądałam ’American Idol’ oraz ’X factor USA’ i jestem pozytywnie zaszokowana Paulą, jest przemiłą, sympatyczną , czułą i kochaną babką. Bardzo bardzo ją polubiłam i gardzę takimi ludźmi jak niektórzy tu ’obecni’ , którzy oceniają ludzi po tym jak wyglądają. Pozdrawiam .
Zaczyna przypominac michaela jacksona
uwielbiam ja zawsze jak mam chandre to puszczam jej stare teledyski ten z kotem i inne
gość, 21-12-11, 00:08 napisał(a):Zaczyna przypominac michaela jacksonaa ty się odwal od MJ! Poza tym nie wiesz co dziecko piszesz!
ona ogólnie jest ładną kobietą, ale za dużo botoksu tu i uwdzie:)
Pepsi jest głównym sponsorem The X Factor USA. Po za tym bardzo lubię Paulę i Simona. Saula! <3
Jaka ona zasuszona,jak suszona śliwka
Paula zawsze miała dziwną urodę, mi się nie podobała, ale straszna też nie była. Teraz jak na nią patrzę, widzę film pod tytułem “Planeta małp”. I wcale nie jest to zasługa wieku, a raczej zbytniego ”upiększania się”.
ale przeoperowana raszpla
baba jest straszna
Już nic gorszego nie da rady wymyślić
Zastanawiam się, czy dała radę tam coś włożyć.. Chyba nie 😉
fajny wisiorek ma na szyi.
pepsi jest gownym sponsorem x factora, wiec to nie przypadek.