Znane są nowe szczegóły dotyczące Tańca na lodzie.

Serwis Wirtualne Media podaje, że w programie wystąpią m.in. Rafał Mroczek, Przemysław Saleta, Zygmunt Chajzer, Katarzyna Glinka, Tomasz Kammel, Ewa Sonnet, Przemysław Babiarz, Anna Popek, Marysia Sadowska, Olga Borys oraz Ewelina Serafin de la Cruz.

– Jesteśmy w trakcie zamykania całej listy uczestników – mówi zastępca dyrektora TVP2 ds. audycji rozrywkowych i widowisk artystycznych w rozmowie z portalem, Jarosław Burdek.

W sumie zobaczymy 14 gwiazd, które będą walczyły o „Lodową gwiazdę\”. W tzw. prologu zostanie wyłoniona główna dziesiątka, a pozostałe pary będą na ławce rezerwowej. Mogą wrócić do rywalizacji w razie kontuzji któregoś z uczestników. Pierwszy odcinek już 28 września – wstępna, potwierdzona data.

Dwójka szykuje się do programu bardzo intensywnie. Każdy odcinek programu będzie składał się z trzech części oddzielonych blokami reklamowymi i wiadomościami.

– Kolejne części widowiska wymagają specjalnego przygotowania zarówno uczestników, jak i lodowiska. Takie są wymogi formatu – zdradza Burdek.

Stacja pozazdrościła chyba trochę TVN-owi i zwraca się u rozrywce.

– Emisja programu Gwiazdy tańczą na lodzie na pewno przyniesie dużo pozytywnych efektów dla Dwójki. Spowoduje wzrost oglądalności i poprawę wizerunku stacji. Jest odejściem od rozrywki biesiadnej w stronę rozrywki wysokonakładowej, robionej z wielkim rozmachem.

Czy takie \”gwiazdy\” zapewnią wysoką oglądalność?

Na zdjęciach:

Katarzyna Glinka:

Anna Popek:

Ewelina Serafin de la Cruz: