Jeżeli uważacie, że ceny w warszawskich restauracjach są za wysokie, co powiecie na kanapkę za…. 210 zł? Bo tyle wychodzi, gdy przewalutujemy euro na złotówki. Brzmi szokująco? W Las Vegas jest to normą. Znana australijska piosenkarka Iggy Azalea postanowiła złożyć skargę na swoim Twitterze. Jak napisała, zapłaciła zawrotną sumę za kanapkę i wcale nie była zadowolona!

Iggy Azalea zapłaciła za kanapkę 200 złotych

Na domiar złego  Iggy Azalea ( 29 l.) została obciążona dodatkowymi kosztami w wysokości 10 $ za użycie noża i widelca. Brzmi jak ekstrawagancja, no bo kto z nas używa noża i widelca do zjedzenia kanapki? Raperka postanowiła nie brudzić sobie rąk przy jedzeniu, jednak patrząc na dodatkowe 40 zł doliczone do rachunku, my wolelibyśmy zjeść rękoma.

Iggy postanowiła poszukać jasnych stron pobytu w LV. W hotelowym pokoju zauważyła wiaderko z lodem. Jakie było jej zdziwienie gdy okazało się że stoi puste, gdyż za lód… też trzeba zapłacić! Dobrze, że nie została doliczona żadna kwota za oddychanie powietrzem w luksusowym hotelu;)  Fanka raperki w komentarzach zasugerowała,by Iggy zdjęła telewizor ze ściany i schowała go w ramach rekompensaty do swojej toby Louis Vuitton. Piosenkarka odpowiedziała „Zwijam kable HDMI”.

Iggy Azalea USUNĘŁA konta w mediach społecznościowych po tym, jak wyciekły jej nagie zdjęcia

Iggy Azalea w Las Vegas rozczarowana wysokimi cenami

By „odbić” sobie dodatkowe koszty piosenkarka postanowiła przywłaszczyć sobie puste wiaderko na lód, żeby po chwili dodać zdjęcie zachęcające do kupna wiaderka. Internet bywa naprawdę dziwnym miejscem, niespecjalnie zdziwiłoby nas to, że ktoś zechciałby odkupić wiaderko od znanej piosenkarki. Oczywiście Iggy starannie publikując swoje przygody w ekskluzywnym hotelu mieszczącym się w Las Vegas pokazała nie tylko dystans. Udowodniła, że mimo sławy i pieniędzy sodówka nie uderzyła
jej do głowy i sama zauważyła absurd całej tej sytuacji.

Zoperowana Iggy Azalea przyłapana bez makijażu (FOTO)

A wy ile najwięcej zapłaciliście za jedzenie?