Na blogu prowadzonym na portalu Na temat Aleksander Kwaśniewski napisał dziś o odczuciach ojca, który wydaje za mąż swoją córkę.

Były prezydent poinformował też o paru szczegółach. Podał, że ślub Aleksandry i Kuby Badacha odbędzie się 22 września:

Ślub 22 września. Szczegółów przygotowań nie podam. Rodzina jest oczywiście podekscytowana, bo to jedyna córka. Fajny chłopak, mam nadzieję że będą udanym małżeństwem. Wydarzenie będzie oczywiście ciekawostką towarzyską Warszawy, bo jak córka byłego prezydenta wychodzi za mąż za znanego muzyka, solistę, nagradzanego Fryderykami, to trudno, żeby nie wywoływało to zainteresowania. Mam nadzieję, że nie będzie ono nazbyt wścibskie, tylko życzliwe – napisał Kwaśniewski we wstępie.

Ojciec panny młodej tak przedstawił trwające przygotowania:

Ślub odbędzie się w kościele, ale nie powiem w którym. Zdajemy sobie sprawę, że będzie tłum paparazzi. Będziemy to jakoś rozsądnie organizować. Będzie miejsce, w którym będzie można ich sfotografować. Nie dopuścimy jednak do tego, żeby paparazzi przewracali się przed młodą panną idącą do ołtarza. Musi być porządek i myślę że go zapewnimy. Wesele będzie całonocne.

Były prezydent napisał też w ciepłych słowach o swej córce. Stwierdził, że nie ponaglał jej z podjęciem decyzji o ślubie. Jest niezwykle odpowiedzialną, skromną i fajną dziewczyną, a nawet panną – ocenił tata panny młodej.

Dostało się (pozytywnie, oczywiście), panu młodemu:

Kawaler też jest bardzo sympatyczny i też już dojrzały – napisał Kwaśniewski.

Związek Oli jest bardziej świadomy i dojrzały. Mam nadzieję, że będzie równie długotrwały i szczęśliwi, jak nasz – dodał polityk.

Post Kwaśniewskiego znajdziecie tutaj.

Kwaśniewska bierze ślub w kościele

Kwaśniewska bierze ŚLUB w kościele

Kuba Badach – narzeczony Oli Kwaśniewskiej