Lady Gaga reklamuje Versace (FOTO)
W połowie listopada pojawiły się pierwsze wzmianki o tym, że Lady Gaga rozpoczęła współpracę z marką Versace, choć tak naprawdę już wcześniej nosiła stroje tego domu mody. Oficjalnie artystka została twarzą kampania na wiosnę i lato 2014 roku.
Pierwsze zdjęcia pojawiły się jednak w sieci już teraz.
Gaga prezentuje się na nich naprawdę znakomicie, co tylko podsyca plotki mówiące o tym, że piosenkarka zafundowała sobie parę korekt twarzy. A może wystarczyło dobre oświetlenie, makijaż i retusz?

Dlaczego ludzie nie śmią obrazić takich gwiazd jak Rihanna, Lady Gaga. Co kolwiek by zrobiły, jak kolwiek by sie zeszmaciły to ludzie i tak będą je wielbic. Obudzcie się to jest horę. Te kobiety mają wpływy w całym świecie to jest wykożystane przez szatana. One się tak będą zachowywać żeby pomieszać ludzią w głowach będą pokazyzać na swoim przykładzie że palenie marihuany, branie narkotyków jest normalne, że związki gejów są normalne. Przecież człowiek ma swój rozum, one są przyozdobione, wycackane i bogate ,a w środku maja taki syf że szok. Piszę to do was bo to naprzykład w takim kozaczku, najwięcej was o nich czyta. Może przynajmiej kilku ludzią przemówie do rozumu. Jezus nie chciał by żeby ludzie szli za takimi osobami. On naprawdę istnieje, mi pomógł. Dla scisłości kiedyś kochałem Lady Gagę i Rihanne tylko że teraz nie wiem za co
gość, 26-11-13, 13:22 napisał(a):Dlaczego ludzie nie śmią obrazić takich gwiazd jak Rihanna, Lady Gaga. Co kolwiek by zrobiły, jak kolwiek by sie zeszmaciły to ludzie i tak będą je wielbic. Obudzcie się to jest horę. Te kobiety mają wpływy w całym świecie to jest wykożystane przez szatana. One się tak będą zachowywać żeby pomieszać ludzią w głowach będą pokazyzać na swoim przykładzie że palenie marihuany, branie narkotyków jest normalne, że związki gejów są normalne. Przecież człowiek ma swój rozum, one są przyozdobione, wycackane i bogate ,a w środku maja taki syf że szok. Piszę to do was bo to naprzykład w takim kozaczku, najwięcej was o nich czyta. Może przynajmiej kilku ludzią przemówie do rozumu. Jezus nie chciał by żeby ludzie szli za takimi osobami. On naprawdę istnieje, mi pomógł. Dla scisłości kiedyś kochałem Lady Gagę i Rihanne tylko że teraz nie wiem za coWidać, ze wierzysz w instytucje zwaną Kościół i w Boga. Skoro Bóg powiedział, ze człowiek jest wolny, a Kościół to ogranicza. Oni (księża) piorą mózgi tylko po ty by wyłudzać kasę. A w tej Biblii jest napisane, ze Jezus kocha każdego, mimo że grzeszy. Więc weź się zastanów nad swoimi słowami, a później komentuj. Dzięki Gadze dostrzegam piękno śwaita, które Kościół ukrywa przed ludźmi. Skoro Bóg i Kościół są miłosierni, jakim prawem były wcześniej organizowane Krucjaty i na siłę wbijano katolicyzm czy tam chrześcijanizm?? W imię Boga?? Ha ha ha. Zabijanie w imię boże to największy grzech jaki może być. A Kościół i tak mówił, ze to z miłosierdzia bożego. I gdzie tu jakaś logika??
przeciez to dobry fotoszop
gość, 25-11-13, 21:10 napisał(a):gość, 25-11-13, 20:24 napisał(a):gość, 25-11-13, 19:11 napisał(a):Ta kobieta to roznośicielka zgorszenia wśród młodzieży, jej zachowania o tym świadczą. Wiele razy mówiła że jestą matką potworów, połykała różaniec, w teledyskach wiele razy potwierdzała że ma cos wspólnego z diabłem. Ludzie opamiętajcie się, czym wy się zachwycacie to jest obrzydliwe. Jej jest potrzebny silny egzorcysta – Bo sieje zgorszenie, jóż tak wielu omotała swoją muzyką. I jeszcze te sztuczne opowiadania że wierzy w Jezusa ale ona śię niezmieni bo jej planem jest sprowadzić biednych ludzi ( także gejów ) na wieczne potępienie. Zamiast ich ocalić ona chce ich zabić. To część planu szatana co do zguby ludzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ona jest na etacie u Lucka razem z Riri i Cyrus.Szatan to ciebie opętał bo wypisujesz głupoty, widać że twoje życie to toczy się na kozaczku itp.
gość, 26-11-13, 13:10 napisał(a):gość, 25-11-13, 21:10 napisał(a):gość, 25-11-13, 20:24 napisał(a):gość, 25-11-13, 19:11 napisał(a):Ta kobieta to roznośicielka zgorszenia wśród młodzieży, jej zachowania o tym świadczą. Wiele razy mówiła że jestą matką potworów, połykała różaniec, w teledyskach wiele razy potwierdzała że ma cos wspólnego z diabłem. Ludzie opamiętajcie się, czym wy się zachwycacie to jest obrzydliwe. Jej jest potrzebny silny egzorcysta – Bo sieje zgorszenie, jóż tak wielu omotała swoją muzyką. I jeszcze te sztuczne opowiadania że wierzy w Jezusa ale ona śię niezmieni bo jej planem jest sprowadzić biednych ludzi ( także gejów ) na wieczne potępienie. Zamiast ich ocalić ona chce ich zabić. To część planu szatana co do zguby ludzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ona jest na etacie u Lucka razem z Riri i Cyrus.
gość, 25-11-13, 19:30 napisał(a):Ona po prostu tak wygląda kiedy się nie udziwnia, tyle ;)twoja naiwnośc jest przerażająca!
gość, 25-11-13, 20:24 napisał(a):gość, 25-11-13, 19:11 napisał(a):Ta kobieta to roznośicielka zgorszenia wśród młodzieży, jej zachowania o tym świadczą. Wiele razy mówiła że jestą matką potworów, połykała różaniec, w teledyskach wiele razy potwierdzała że ma cos wspólnego z diabłem. Ludzie opamiętajcie się, czym wy się zachwycacie to jest obrzydliwe. Jej jest potrzebny silny egzorcysta – Bo sieje zgorszenie, jóż tak wielu omotała swoją muzyką. I jeszcze te sztuczne opowiadania że wierzy w Jezusa ale ona śię niezmieni bo jej planem jest sprowadzić biednych ludzi ( także gejów ) na wieczne potępienie. Zamiast ich ocalić ona chce ich zabić. To część planu szatana co do zguby ludzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ona jest na etacie u Lucka razem z Riri i Cyrus.Szatan to ciebie opętał bo wypisujesz głupoty, widać że twoje życie to toczy się na kozaczku itp.
zafundowała sobie nastepną korektę nosa i akantoplastykę
Ta kobieta to roznośicielka zgorszenia wśród młodzieży, jej zachowania o tym świadczą. Wiele razy mówiła że jestą matką potworów, połykała różaniec, w teledyskach wiele razy potwierdzała że ma cos wspólnego z diabłem. Ludzie opamiętajcie się, czym wy się zachwycacie to jest obrzydliwe. Jej jest potrzebny silny egzorcysta – Bo sieje zgorszenie, jóż tak wielu omotała swoją muzyką. I jeszcze te sztuczne opowiadania że wierzy w Jezusa ale ona śię niezmieni bo jej planem jest sprowadzić biednych ludzi ( także gejów ) na wieczne potępienie. Zamiast ich ocalić ona chce ich zabić. To część planu szatana co do zguby ludzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość, 25-11-13, 19:11 napisał(a):Ta kobieta to roznośicielka zgorszenia wśród młodzieży, jej zachowania o tym świadczą. Wiele razy mówiła że jestą matką potworów, połykała różaniec, w teledyskach wiele razy potwierdzała że ma cos wspólnego z diabłem. Ludzie opamiętajcie się, czym wy się zachwycacie to jest obrzydliwe. Jej jest potrzebny silny egzorcysta – Bo sieje zgorszenie, jóż tak wielu omotała swoją muzyką. I jeszcze te sztuczne opowiadania że wierzy w Jezusa ale ona śię niezmieni bo jej planem jest sprowadzić biednych ludzi ( także gejów ) na wieczne potępienie. Zamiast ich ocalić ona chce ich zabić. To część planu szatana co do zguby ludzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ona jest na etacie u Lucka razem z Riri i Cyrus.
Ona po prostu tak wygląda kiedy się nie udziwnia, tyle 😉
cudownie wygląda, oj Gagaaa! 🙂
gość, 25-11-13, 10:38 napisał(a):Piękna Królowa 🙂 Gaga na Versalce 🙂 A wersalka popruta hahhaha 🙂
wyjątkowo ładnie jak na nią
Jest tak samo sztuczna jak Donatella Versace, pewnie dlatego ja wzieli.
Piękna Królowa 🙂 Gaga na Versalce 🙂