Khloe Kardashian (35 l.) rozwiodła się z Lamarem Odomem (40 l.) w 2016 roku. Ich małżeństwo było wyjątkowo nieudane. Koszykarz zdradzał celebrytkę, zmagał się również z nałogami. W końcu ona powiedziała dość. Dziś Khloe znów jest singielką, a Lamar właśnie oświadczył się nowej dziewczynie.

Lamar Odom szczegółowo opowiedział o tym, jak ZDRADZAŁ Khloe Kardashian

Lamar Odom zaręczył się z Sabriną Parr

Lamar i Sabrina zaczęli spotykać się w lipcu 2019 roku. W sierpniu widziano ich razem, gdy całowali się na lotnisku. Ich związek zaczął rozwijać się w bardzo szybkim tempie. 11. listopada Sabrina pochwaliła się ogromnym pierścionkiem zaręczynowym.

Sabrina Parr pokazała pierścionek zaręczynowy od Lamara Odoma

Kim jest Sabrina Parr?

Narzeczona Lamara Odoma jest coachem i trenerem personalnym. W pewnym momencie postanowiła zmienić swoje życie , aby czuć się zdrowa i szczęśliwa, a teraz uczy tego innych. Była już mężatką, ma dwójkę dzieci. Lamar i Sabrina mają tego samego managera – być może to przez niego się zapoznali.

Khloe Kardashian wyznaje, że tęskni za byłym mężem Lamarem Odomem! Co na to jej siostry?

Khloe Kardashian chciała spotkać się z byłym mężem

Ostatnio Khloe dostała propozycję spotkania od byłego męża. W końcu udało im się poukładać wspólne relacje. Ostatecznie zdecydowała jednak, że nie powinna się z nim widywać.

Zastanawiałam się czy mam spotkać się  z Lamarem, czy to byłaby właściwa decyzja. Wiedząc, że ma dziewczynę [ Sabrinę Parr ], moja decyzja jest o wiele łatwiejsza, ponieważ nie chcę nigdy być lekceważąca w stosunku do jego związku. Ta trudna decyzja została podjęta za mnie. Po prostu nie jest to właściwe, aby się z nim kontaktować i spotykać osobiście – wyznała.

Lamar Odom zdradza, jak Kim zrobiła kasę i kto jest ojcem Khloe

Khloe i Lamar zaręczyli się we wrześniu 2009 roku. W 2013 roku złożyła pozew o rozwód, gdy odkryła, że Lamar ją zdradza, a także nadużywa narkotyków. Wstrzymała jednak proces, aby wesprzeć go i pomóc mu w dojściu do zdrowia po tym, jak został znaleziony nieprzytomny po przedawkowaniu w październiku 2015 roku. Ich rozwód został sfinalizowany dopiero rok później.

Lamar Odom z dziewczyną

Lamar Odom i Sabrina Parr fot. Forum/Mega Agency

Khloe Kardashian Lamar Odom

Khloe Kardashian i Lamar Odom fot. Starstock