Lara Gessler (30 l.) dostaje mnóstwo komplementów za styl, figurę, urodę i klasę. Córka Magdy Gessler chętnie podkreśla swą kobiecość, dobiera stylizacje, które eksponują jej wdzięki. I chyba nikt się nie spodziewał, że tak piękna kobieta może mieć jakiekolwiek kompleksy.

Lara Gessler nie lubi biustonoszy – często zostawia bieliznę w domu i odsłania DEKOLT

Tymczasem Lara na swoim Instagramie szczerze opowiedziała o braku samoakceptacji, z jakim się do niedawna zmagała. Wszystko za sprawą znamienia na lewej piersi. Znamię ma kształt serduszka i jest urocze, ale dla kogoś, kto nie wie, że istnieje, może być zaskoczeniem, bo w pewnych sytuacjach (na przykład kiedy Lara postawi na fason odsłaniający nieco biust) może wyglądać jak sutek, który wymknął się spod kontroli.

Gessler postanowiła ostatecznie rozprawić się ze swoimi kompleksami i demonami. Na Instagramie zamieściła zdjęcia z sesji, na których widać jej znamię. Lara pisze:

Miało być zdjęcie z wczorajszej gali ale są rzeczy ważniejsze!☝🏼Późnym wieczorem dostałam zdjęcia z sesji z Mironem Chomackim, na które długo czekałam. To jest jedno z nich. Widać na nim znamie, które mam na lewej piersi od 15 lat. Cały wczorajszy wieczór spędziłam w pięknej sukni, makijażu i włosach. Mimo to, cały czas czułam się skrępowana, że przy dynamicznym ruchu to znamię będzie widoczne. Ktoś jeszcze mógłby pomyśleć, że to sutek… – Lara dzieli się z fanami swoimi odczuciami i emocjami.

Lara Gessler w nowym JOYu o swoich zaburzeniach odżywiania schudła bardzo dużo

Paradoksalnie dużą część wieczoru rozmawiałam z różnymi osobami o ciele, akceptacji, o różnorodności. Kiedy dostałam te zdjęcia i zobaczyłam siebie, moje ciało, które bardzo lubię, to pomyślałam, że pozwoliłam, żeby moje demony zdominowały miłość do siebie. I to jest złe. Im wcześniej przerobiony te lekcje, tym więcej będziemy mieli czasu na życie w harmonii. Cieszę się, że zamieszczając to zdjęcie rozliczam się ostatecznie ze swoim lękiem i nie akceptacją. Nie ma lęku. Została miłość – wyznaje Lara.

Trzymamy kciuki za miłość. Lara jest naprawdę wspaniałą kobietą. A znamię tylko dodaje jej uroku.

Czytaj też: Kendall Jenner zdobyła się na szczere wyznanie: Wpadłam w kompleksy przez siostry

Maja Hyży ma KOMPLEKSY na punkcie swoich NÓG? W życiu byśmy się nie domyślili, o co chodzi! (Instagram)

Lara Gassler postanowiła na swoim Instagramie pokazać znamię na piersi – córka Magdy chce zaakceptować swoje ciało. Laro, jesteś piękną kobietą!

https://www.instagram.com/p/B5DAM6tARn1/

https://www.instagram.com/p/B5DiwqpA62f/

scena z: Lara Gessler, Dorota Naruszewicz, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Lara Gessler, Dorota Naruszewicz, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Lara Gessler, Dorota Naruszewicz, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Lara Gessler, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Piotr Szeląg, Lara Gessler, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Piotr Szeląg, Lara Gessler, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA