Tygodnik Party pisze, że Lara Gessler, córka Magdy Gessler, została zaproszona do udziału w 3. edycji Azji Express. Córka znanej restauratorki zgodziła się i poleci do Ameryki Południowej, bo to właśnie tam będzie kręcony następny sezon show.

Lara Gessler pozuje z ojcem. Podobieństwo jest uderzające!

Według magazynu Lara chce wziąć udział w programie ze swoim mężem, Pawłem Ruczajem.

W 3. edycji Azji… wystąpić też mają Tomasz Karolak, Adam i Iza Małyszowie, a także Magda Steczkowska z mężem Piotrem Królikiem. Wśród uczestników ma się też znaleźć aktor znany m. in. z serialu Druga szansa, Maciej Musiałowski.

Kolejny sezon reality-show prawdopodobnie zyska nową nazwę, ponieważ nie będzie już realizowany w Azji. Zdjęcia do programu odbywają się wiosną, tym razem gwiazdy ścigają się w Ameryce Południowej – w Boliwii, Wenezueli i Peru. Prowadzącą pozostaje Agnieszka Woźniak-Starak. Program zakłada rywalizację par złożonych z gwiazd, które mają przebyć wyznaczoną trasę, dysponując minimalnym budżetem w kwocie 1 dolara na dzień na osobę (suma ta musi wystarczyć na wyżywienie, nocleg oraz transport). Drużyna, która dotrze jako ostatnia do wyznaczonego w danym odcinku celu jest eliminowana – czytamy na serwisie Wirtualne Media.

Lara Gessler w Azji Express - poleci do Ameryki Południowej

Lara Gessler w Azji Express - poleci do Ameryki Południowej

Lara Gessler w Azji Express - poleci do Ameryki Południowej