Zaczęli się spotykać we wrześniu 2009 roku. W styczniu 2010 roku byli już zaręczeni. Związek holenderskiej modelki, Lary Stone (31 l.) i brytyjskiego komika, Davida Walliamsa, szybko ewoluował. Wkrótce na palcu modelki pojawił się pierścionek zaręczynowy.

– Tak to prawda, jesteśmy zaręczeni i niesamowicie szczęśliwi – mówił wtedy Walliams. – Nie mieliśmy w planach publicznego informowania o tym, ponieważ jeszcze nie jestem królem – żartował komik.

Pobrali się w maju 2010 roku. Lara Stone wystąpiła na ślubie w kreacji od dyrektora kreatywnego Givenchy, Riccardo Tisci.

Wszystko układało się dobrze. W maju 2013 roku na świat przyszło dziecko pary – syn Alfred.

Jeszcze niedawno Stone mówiła o swoim życiu:

– Mam dom, męża, dobrą pracę, cudowne dziecko – w tej chwili nie potrzebuję niczego więcej.

A jednak coś się popsuło. The Sun donosi, że modelka wyprowadziła się z domu zabierając ze sobą syna i psa. Według informatorów, para uzgodniła, że na razie da sobie czas – do małżeństwa wkradł się kryzys i nie wiadomo czy skończy się na chwilowej separacji.

Znajomi Walliamsa boją się podobno o niego, bo choć trzyma fason, jest zdruzgotany sytuacją w rodzinie. Ma nadzieję, że z czasem uda się jemu i jego żonie dojść do porozumienia i ocalić związek oraz rodzinę.

Czego im oczywiście szczerze życzymy.

Lara Stone wyprowadziła się od męża, Davisa Walliamsa

Lara Stone wyprowadziła się od męża, Davisa Walliamsa

Lara Stone wyprowadziła się od męża, Davisa Walliamsa