Fani „Legalnej blondynki” mogą szykować się na seans. Oficjalnie potwierdzono krążące doniesienia o tym, że pojawi się kolejna, trzecia część przygód Elle Woods. Pierwsze głosy o tym, że będzie kontynuacja filmu pojawiły się w 2018 roku. Była nawet zaplanowana premiera na Walentynki 2020 roku, ale jak wiadomo, film się nie ukazał.

Reese Witherspoon i jej córka są jak DWIE KROPLE WODY (ZDJĘCIE)

Będzie 3. część „Legalnej blondynki”

Ale się ukaże. Informację o tym przekazała odtwórczyni głównej roli – Reese Witherspoon. Najpierw w rozmowie live z Jennifer Lopez, a teraz ogłosiła nowinę na swoim instagramowym profilu.

Świetna wiadomość! Niektóre rzeczy po prostu muszą się wydarzyć! Jestem taka podekscytowana tym, że Mindy Kaling i Dan Goor piszą Legalną blondynkę 3! – poinformowała Reese Witherspoon.

https://www.instagram.com/p/CAYJavnAgyL/

Co ciekawe, Witherspoon nie tylko zagra w trzeciej części. Aktorka także ją wyprodukuje. Reese Witherspoon kilka lat temu założyła wytwórnię Hello Sunshine, która razem z Platt Productions zajmie się produkcją „Legalnej blondynki 3”. Jak podaje serwis „Deadline”, za scenariusz będą odpowiedzialni – Mindy Kaling oraz Dan Goor.

ZOBACZ TEŻ:

Ale przystojniak! Reese Witherspoon z 16-letnim synem Deaconem (ZDJĘCIA)

Reese Witherspoon najpierw jogging, później spacer z synem – nie ma zamiaru siedzieć w domu

Nie do wiary, jak bardzo córka Reese Witherspoon jest podobna do matki (ZDJĘCIA)

https://www.instagram.com/p/B_5IgXugQLT/

https://www.instagram.com/p/B7RH6xxgTPk/

https://www.instagram.com/p/B9aHXnkgssT/