Andrzej Piaseczny (50 l.) niedawno dokonał coming outu. Zrobił to otwarcie, mówiąc, że jego piosenka „Miłość” jest o „nim”. Tłumaczył w wywiadach, że zdecydował się na ze względu na działania polskiego rządu.

Dlatego, że wkurzyłem się maksymalnie, kiedy prezydentem na drugą kadencję został człowiek, który używał Niemców, gejów i Żydów w swojej kampanii jako straszak na ludzi mniej wykształconych, być może mniej obytych światowo – mówił w TVN24 Piaseczny.

Andrzej Piaseczny już nie wystąpi w „The Voice Senior”

Andrzej Piaseczny w szczerym wywiadzie na temat swojego coming outu. Zdradził, czy chciałby adoptować dzieci

Natomiast warto zauważyć, że wokalista wcześniej był jurorem w programie „The Voice Senior” w Telewizji Polskiej. Już w styczniu było wiadomo, że prawdopodobnie straci pracę, ponieważ podczas swoich 50. urodziny wykrzykiwał: .Je**ć PiS, Konfederację i innych!”. 

Andrzej Piaseczny był bardzo mocno związany z tym formatem, ponieważ już w 2011 roku był jurorem w „The Voice of Poland”, następnie w 2015, 2016 i 2017 roku. Z kolei od 2019 roku był trenerem w „The Voice Senior”.

Piasek straci pracę w „The Voice”? Skomentował całą sytuację

Andrzej Piaseczny Fot. Kurnikowski/AKPA

 

Super Express” dowiedział się, kto zastąpi Andrzeja. Okazuje się, że na miejscu artysty usiądzie legenda polskiej sceny muzycznej Maryla Rodowicz.

Stacja chce, by w fotelach jurorskich „Seniora” zasiadły same kobiety. Iza Trojanowska i Alicja Majewska na pewno zostają – pisze tabloid.

Można z tego wywnioskować, że również Witold Paszt straci pracę.

Andrzej Piaseczny o koronawirusie. Muzyk z powodu morderczego kaszlu TRACI przytomność

Urszula Dudziak, Witold Paszt, Alicja Majewska, Andrzej Piaseczny Fot. Kurnikowski/AKPA

Edyta Górniak, Maria Sadowska, Andrzej Piaseczny Fot. Gałązka/AKPA