Andrzej Piaseczny (50 l.) przebywa  w szpitalu z powodu covid-19. Artysta wydał oświadczenie, w którym zdradził, w jakim jest stanie. Andrzej nie przechodzi koronawirusa łagodnie. Męczy go duszący kaszel, który powoduje nawet utratę przytomności.

Viola Kołakowska do chorego na COVID Piaska: „Kiepski aktor z ciebie Andrzej”

Andrzej Piaseczny wydał oświadczenie

Andrzej Piaseczny w zeszłym tygodniu trafił do szpitala z powodu koronawirusa. Muzyk na Instagramie nagrał krótki filmik, na którym podłączony do aparatury tlenowej powiedział o swoim samopoczuciu. Jak przyznał, zrobił to ku przestrodze, dla innych osób.

Andrzej Piaseczny trafił do szpitala. Ledwo mówi (WIDEO)

Artysta na wstępie podziękował za słowa wsparcia, jakie otrzymał od znajomych z branży i fanów. Przyznał, że stosował się do zalecanych środków ostrożności, ale zaraził się od członka rodziny. Opisał, jak w jego przypadku przebiega choroba. Piaseczny z powodu kaszlu tracił przytomność.

Ja miałem najmniej szczęścia. Pomimo natychmiastowej izolacji, zastosowania wszystkich zalecanych środków medycznych i początkowej poprawy mojego stanu zdrowia, po 9 dniach choroby nastąpiło załamanie. Nie mogłem samodzielnie oddychać, a serie niemożliwych do powstrzymania ataków kaszlu doprowadzały do utraty przytomności – napisał.

Andrzej Piaseczny o koronawirusie

Muzyk dodał, że pierwszego dnia wiosny został odłączony od aparatury pomagającej w oddychaniu i widzi poprawę swojego stanu zdrowia.

Lęk leży w ludzkiej naturze i rzeczywiście bardzo bałem się szpitala. Na szczęście dla mnie nie było za późno. Zostałem poddany procedurom ratunkowym i podłączony do aparatów wspomagających oddychanie oraz rozprężających płuca. Jestem przekonany, że te dni spędzone w szpitalu zadecydowały nie tylko o mojej bieżącej kondycji, ale również o komforcie życia w przyszłości – dodał.

Andrzej na zakończenie oświadczenia podziękował służbie zdrowia i lekarzom, którzy codziennie na pierwszej linii frontu walczą z epidemią.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Agnieszka Włodarczyk o koronawirusie. Nie przechodzi go łagodnie

Dorota Gardias UDERZA w Violę Kołakowską: „To wstrząsające i skandaliczne”

Viola Kołakowska zwraca uwagę na RĘKĘ Natalii Siwiec: „Nic dodać”

Andrzej Piaseczny w białym garniturze.

Andrzej Piaseczny, fot. Niemiec/AKPA.

Andrzej Piaseczny wystąpił nago w najnowszym teledysku.

Andrzej Piaseczny wystąpił nago w najnowszym teledysku. Fot.Youtube/AndrzejPiaseczny.