Leszek Stanek (35 l.) wypowiedział się dla agencji informacyjnej Newsweria Lifestyle na temat swojego udziału w Azja Express.

Zobacz też: Azja Express: Renatę Kaczoruk ustawi do pionu Leszek Stanek?!

Nie zabrakło pytania o relację, która łączy go z Izą Miko (35 l.). Tancerzy wyznał, że jest dla niego bliską przyjaciółką już ponad 10 lat, a sam nawet nie pamięta, w jakich okolicznościach się poznali.

Wyznał także, że to aktorka wybrała go do programu, ponieważ oboje traktują siebie w bardzo szczególny sposób. Tancerz zdradził nawet, że:

W momencie, kiedy mi siadała psychika, Iza wiedziała, jak mnie podnieść do góry. I z drugiej strony tak samo, też wiedziałem, jak postępować z Izą w krytycznych momentach, jak ją wspierać.

Mimo to choreograf twierdzi, że Iza „jest dla niego jedynie przyjaciółką”. Co więcej, wierzy w to, że takie relacje mają rację bytu. Jako przykład podawał Hannę Lis i Łukasza Jemioła, a także… Małgorzatę Rozenek-Majdan i Radosława Majdana:

[…] oni są parą, aczkolwiek są też świetnymi przyjaciółmi i to jest coś niebywałego. Bardzo im kibicuję i jestem absolutnym, oddanym fanem tej dwójki.

Ponadto Stanek stwierdził, że choć dzieli go z Izą spora odległość, to zawsze znajdują czas, aby porozmawiać:

My sobie sprawdzamy, o której godzinie ona się kładzie spać, a o której ja wstaję, to, że nie jesteśmy porannymi ptaszkami, też pozwala nam rozmawiać, kiedy u nas jest wieczór, u niej jest późna noc, żebyśmy sobie „poskajpowali”, zawsze jest o czym gadać.

Zobacz też: Iza Miko nie radzi sobie z emocjami. Zobacz, jak płacze w „Azja Express”

Czy Waszym zdaniem przyjaźń między kobietą a mężczyzną rzeczywiście jest możliwa?

Leszek Stanek szczerze o relacji z Izą Miko (VIDEO)

Leszek Stanek szczerze o relacji z Izą Miko (VIDEO)

Leszek Stanek szczerze o relacji z Izą Miko (VIDEO)

Leszek Stanek szczerze o relacji z Izą Miko (VIDEO)