Leszek Stanek (38 l.) zaledwie dwa dni temu wrzucił na swój Instagram zdjęcie z Nicei. Aktor Nowy Rok witał we Francji. Nic nie zapowiadało tego, co się wydarzyło parę dni potem.

Leszek Stanek na Instagramie pokazał zdjęcie ze szpitala – miał operację

Dziś na profilu aktora pojawiło się zupełnie inne w klimacie zdjęcie. Stanek pisze do fanów ze szpitalnego łóżka. Co się stało? Aktor nie tłumaczy powodu, dla którego trafił do kliniki, pisze jedynie ogólnie o operacji, która jest już za nim:

Zastanawiałem się czy wstawiać taki post ale przecież to również ważny moment w moim życiu a takimi staram się z Wami dzielić.
Nie chodzi tutaj o współczucie ani o dni bólu i cierpienia które skończyły się na stole operacyjnym ani tez o przyczyny (wiec nie pytajcie o nie proszę bo to nie istotne)

Leszek Stanek o NAGIEJ sesji z Izą Miko: Dzieliła nas tylko… (VIDEO)

Chodzi o sytuacje które uświadomiły mi ze warto cieszyć się kazdym dniem‼️ Często dopiero w chwili kiedy dotknie nas jakaś tragedia to wtedy weryfikujemy swoje życie na nowo i tym oto sposobem jedne sprawy stają się bardziej a inne mniej istotne – pisze aktor.

Później Leszek dodaje, że najgorsze już za nim:

Jestem wkurzony i owszem ze teraz będę musiał odpuścić kilka rzeczy, ze opóźnią się moje projekty zawodowe a inne będę musiał pogrzebać w pamięci. Jestem wkurzony że straciłem na wadze i ze nie pochodzę w najbliższym czasie na treningi. Ale jestem szczesliwy że mogę w końcu napić się wody😝 tak kochani NAPIĆ SIĘ WODY‼️ Nie dostrzegamy i nie doceniamy wielu sytuacji, rzeczy, ludzi aż do momentu…. Kiedy już nie ma czego dostrzegać i doceniać.
Taka sytuacja😘 – kończy swój wpis aktor.

Leszek Stanek OŚMIESZA Renatę Kaczoruk! Udostępnił przezabawny film (VIDEO)

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Leszk Stanek w szpitalu  -Instagam aktora:

View this post on Instagram

Zastanawiałem się czy wstawiać taki post ale przecież to również ważny moment w moim życiu a takimi staram się z Wami dzielić. Nie chodzi tutaj o współczucie ani o dni bólu i cierpienia które skończyły się na stole operacyjnym ani tez o przyczyny (wiec nie pytajcie o nie proszę bo to nie istotne) Chodzi o sytuacje które uświadomiły mi ze warto cieszyć się kazdym dniem‼️ Często dopiero w chwili kiedy dotknie nas jakaś tragedia to wtedy weryfikujemy swoje życie na nowo i tym oto sposobem jedne sprawy stają się bardziej a inne mniej istotne. Jestem wkurzony i owszem ze teraz będę musiał odpuścić kilka rzeczy, ze opóźnią się moje projekty zawodowe a inne będę musiał pogrzebać w pamięci. Jestem wkurzony że straciłem na wadze i ze nie pochodzę w najbliższym czasie na treningi. Ale jestem szczesliwy że mogę w końcu napić się wody😝 tak kochani NAPIĆ SIĘ WODY‼️ Nie dostrzegamy i nie doceniamy wielu sytuacji, rzeczy, ludzi aż do momentu…. Kiedy już nie ma czego dostrzegać i doceniać. Taka sytuacja😘 _________________________________________ #STANEKwith🖤

A post shared by STANEK (@leszek_stanek) on

scena z: Leszek Stanek, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Leszek Stanek, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Leszek Stanek, SK:, , fot. Podlewski/AKPA