Leszek Stanek i Iza Miko to bez wątpienia jedni z najbardziej lubianych uczestników pierwszej edycji Azja Express.

Zobacz też: Iza Miko i Leszek Stanek NADZY na zdjęciu! (FOTO)

Tancerze znają się już od ponad 10 lat. Co zaskakujące 8 lat temu mieli wspólną sesję zdjęciową, podczas której byli zupełnie nadzy.

Tymczasem choreograf i aktorka powiedzieli w jednym z ostatnich wywiadów, że zastanawiają się nad publikacją całej sesji!

Dodatkowo Leszek wyznał, że w czasie sesji tylko jedno „dzieliło go” od Izy:

Wtedy nas jedna rzecz dzieliła… chusteczka.

Zobacz też: Iza Miko nie radzi sobie z emocjami. Zobacz, jak płacze w „Azja Express”

Swoją drogą, czy według Was ta dwójka pasuje do siebie?

Ale niesamowita przygoda, pełna niespodziewanych emocji, niezapomnianych wrażeń, lekcji pokory i nauki siebie. Kocham mojego tygryska @leszek_stanek za to, ze sprawił ze ta podróż była wypełniona radością, zabawa i dokonaniami o których nigdy nie mogłabym nawet marzyć. Do dziś nie mogę uwierzyć, ze doczłapalismy do finału. Jestem dumna z nas ale, tez tak bardzo z dziewczyn @agnieszkawlodarczykofficial @mariakonarowska dwa słoneczka które zawsze świeciły i dawały mi ciepełko. Oczywiście chłopcy #michalzurawski #ludwikborkowski Gratulacje! Byliście niesamowici, zawsze, do końca- i przez was nigdy nie wychodzę bez laso taśmy z domu- survival item #1… kocham was wszystkich @lukaszjemiol @hanna_lis @weronikabudzilo @pascal_brodnicki_official @renul_ka @m_rozenek i sorki dalej będę nasze zdjęcia publikować przez bardzo długi czas!!! Haha! @azjaexpresstvn #azjaexpress #przygodażycia #jestemwdzieczna #nigdyniezapomne

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Izabella Miko (@izabellamiko)

Leszek Stanek o NAGIEJ sesji z Izą Miko: Mieliśmy tylko... (VIDEO)

Leszek Stanek o NAGIEJ sesji z Izą Miko: Mieliśmy tylko... (VIDEO)

Leszek Stanek o NAGIEJ sesji z Izą Miko: Mieliśmy tylko... (VIDEO)