Druga połowa maja całkowicie zawróciła w głowie Annie Lewandowskiej. Jej nowy projekt dla mam nabiera rozpędu, a najsłynniejsza polska WAG zdecydowała się na zmiany nie tylko w kwestii zawodowej.

Lewandowska kusi SUTKAMI: zrób ze mną trening!

Ania drastycznie zmieniła fryzurę. Rozjaśniła i podkręciła włosy oraz lekko skróciła grzywkę. Czy jej fryzura – czyli plażowe fale – będzie hitem nadchodzącego lata?

Fani są zachwyceni:

– Blond?? Jaka zmiana 😍😍😍

– Aaaa poczochrana Ania!!! Pięknie wyglądasz 😚😚😚

– Wyglądasz bombowo !!!

WOW! Anna Lewandowska zachwyciła WIOSENNĄ sukienką!

A Wam podoba się Lewandowska w nowej fryzurze? Seksowna kocica?

Najważniejsze by żyć w zgodzie z samym sobą i się realizować.❤️☘️💚 Masz cel? Zapisz go! Powiedz o tym głośno i przejdź do działania! ✔️1. Określ swoje cele i zapisz je na kartce – zarówno te dużo jak i małe! ✔️2. Realizuj się – wyznacz cele w oparciu o swoje wartości np. o to jakich 5 rzeczy jest dla Ciebie ważnych? Co konkretnie chcesz osiągnąć i w jakich obszarach? ✔️3. Określ swoje 3 kompetencje, które pozwolą Ci osiągnąć cel (kompetencje twarde i miękkie) ✔️4. Zrób listę zadań, które przybliżą Cię do osiągnięcia celu! Działaj zgodnie ze swoim planem. ✔️5. Rozplanuj zadania w czasie i zapisuj np. w kalendarzu ✔️6. Sprawdzaj się – ustal w jaki sposób będziesz mierzył swoje postępy. #motivation #annalewandowska #positive #healthyplanbyann

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)