Piotr Lizakowski znany jest głównie ze związku, w którym był z Agatą Fąk. Zadebiutował w amatorskiej walce na gali Clout MMA i jak YouTuber występuje na kanale Ebe Ebe. Był związany ze znaną influencerką Fagatą, jednak w czerwcu 2024 roku para potwierdziła rozstanie. Przez cały okres trwania związku, Piotrek był mocno hejtowany za relacje z dziewczyną, która dodaje odważne zdjęcia i publikuje wulgarne piosenki, co nie daje dobrego przykładu jej widzom. Mimo rozstania Piotrek w wywiadzie u Żurnalisty, miło wypowiada się o byłej partnerce.

Fagata pojawi się na kanapie u Kuby Wojewódzkiego! Widzowie oburzeni jej udziałem w show

Rozmowa Lizaka u Żurnalisty

Piotrek 2 dni temu udzielił wywiadu Żurnaliście. W rozmowie wyszły ciekawe wątki. Chłopak chętnie opowiadał o swojej byłej 23-letniej dziewczynie. Chociaż nie podobało mu się, że zarabia ona na erotycznej platformie to uważa, że Agata Fąk byłaby dobrą żoną:

Nigdy bym się nie spodziewał – ja i pewnie większość ludzi – że ona jest taka kurde normalnie jak żona. Wszystko dla ciebie zrobi: ugotuje, posprząta, wypierze, przyjedzie po ciebie, odbierze. Naprawdę była taka bardzo opiekuńcza, zatroskana i zaangażowana – powiedział Lizak.

Jak widać, chłopak był szczęśliwy z Agatą. Zaś na pytanie dziennikarza, czy bolało go to, że był krytykowany za związek z Agatą, odpowiedział, że „Bardzo, ale też dużo mnie to nauczyło”.

Tak Fagata wyglądała przed związkiem ze Stuu, zanim wpędził ją w kompleksy! (ZDJĘCIA)

Jaki sposób na podryw ma Fagata?

Co ciekawe, Lizak opowiedział Żurnaliście, w jaki sposób miał być podrywany przez Fagatę. Był pewien, że jest wyszydzany! Wyszło bardzo niezręcznie…

Stoją trzy laski, ja się trochę zawstydziłem, one mnie obśmiewają […] one pewnie tam szydzą ze mnie, a później się okazało, że ona mnie niby podrywała w taki sposób – roześmiał się Piotrek.

Czuć, że rozstali się w dobrych stosunkach i zarówno Lizak, jak i Fagata nie mają do siebie żalu o to, że im nie wyszło. 24-letni celebryta bardzo miło wspomina całą relację. Z pewnością chłopak docenił tak nietypowy sposób poderwania go, bo w wywiadzie przyznał, że nie wypada mu jako znanej osobie spotykać się na „jednonocne akcje”.

Piotr Lizakowski

Piotr Lizakowski/ Fot. Instagram

Fagata jako singielka

Agata Fąk/ Fot. Instagram

Fagata ośmieszyła Caroline Derpieński w nowej piosence!

@maciejka655 #lizak #🍭 ♬ dźwięk oryginalny - Maciejka