Fagata, czyli Agata Fąk zaistniała jako influencerka za sprawą swojego związku z youtuberem Stuartem Burtonem w 2020 roku. W 2021 roku po raz kolejny zrobiło się o niej głośno za sprawą federacji High League. Fagata stoczyła wówczas trzy walki – z Lexy Chaplin, Moniką Kociołek i Natalią Kaczmarczyk. Dwa lata później, w grudniu 2022 roku zaczęła próbować swoich sił w branży muzycznej i wydała singiel „Onlyfans”.

23-letnia Fagata ujawniła ile W MIESIĄC zarabia na OnlyFans! „Jestem z tego dumna”

Fagata pojawi się na kanapie u Kuby Wojewódzkiego

Influencerka choć ma młodych odbiorców, nie boi się odkrywania ciała w sieci, a także kontrowersji ze względu na swoje wypowiedzi. Tak było również, gdy media obiegła jej wypowiedź, w której nazwała swój związek ze Stuu „planem B” oraz przepustką do kariery.

Fagata złożyła zeznania w Prokuraturze! Czego się dowiedziała?

Fagata pomimo wielu kryzysów wizerunkowych, promuje swoją muzykę w sieci, koncertuje, a także nie ukrywa swojej działalności na platformie „Onlyfans”. Influencerka wszystkimi szczegółami swojego życia dzieli się ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. Aktualnie na Instagramie Fagata ma ponad 1,8 mln obserwujących.

Tak Fagata wyglądała przed związkiem ze Stuu, zanim wpędził ją w kompleksy! (ZDJĘCIA)

Teraz Fagata postanowiła pochwalić się występem u Kuby Wojewódzkiego, jednak widzowie programu nie byli zachwyceni wyborem gościa show.

  • Coraz większą ułomy bierze Kuba do siebie na kanapę 😢
  • Nawet w telewizji promuje się już patologię. Gratulacje Kuba, szczyt dna
  • Ty jesteś kabaretem kobieto
  • Chociaż do telewizji się normalnie ubrała
  • Upadek społeczeństwa.. – czytamy w komentarzach pod postem.
Premiera filmu "Pitbull 2021"

Agata Fąk fot. AKPA/ Piętka Mieszko

Kuba Wojewódzki,  fot. Piętka Mieszko/AKPA

Kuba Wojewódzki, fot. Podlewski/AKPA

pasekkozak