Łukasz Golec to brat bliźniak Pawła Golca i członek zespołu „Golec uOrkiestra”. Prywatnie od wielu lat pozostaje w szczęśliwym związku z Edytą Golec. Para stanęła na ślubnym kobiercu w 2000 roku i doczekała się trójki dzieci: Bartłomieja, Antoniny i Piotra.

Córka Pawła Golca idzie w ślady taty i podbija rynek muzyczny! Pochwaliła się talentem (WIDEO)

Łukasz i Edyta Golec świętują 23. rocznicę ślubu

Teraz para świętowała 23. rocznicę ślubu. Z tej okazji wybrali się na romantyczny wyjazd do Łomży. Okazuje się, że miejsce zostało wybrane nieprzypadkowo i ma charakter symboliczny, związany z tatą Edyty:

Ten miły Gość z @golecuorkiestra porwał w mnie „w nieznane” dokładnie 23 lata temu… i tak to sobie trwa i niech trwa. Z tej okazji zasmakowaliśmy pięknych widoków, smacznych lodów, pysznej kawy w mieście, gdzie mój Tata odbywał służbę wojskową swego czasu, czyli Łomży. Wdzięczna za miłość, którą zesłał nam Stwórca, pozdrawiam Was cieplutko – napisała na Instagramie i opublikowała serię zdjęć z wyjazdu.

Również na oficjalnym koncie „Golec uOrkiestra” pojawił się wpis nawiązujący do rocznicy Edyty i Łukasza:

Kochani,
Dzisiaj trochę rocznicowo
Nasza zespołowa para @edytagolecofficial i Łukasz obchodzą swoją 23 rocznicę ślubu
Z tej okazji cały uOrkiestrowy team życzy im jeszcze więcej miłości na wspólnej drodze życia, szczęścia , zrozumienia i wzajemnych muzycznych inspiracji
Kto dołącza się do życzeń?

W komentarzach posypała się prawdziwa lawina życzeń, do których dołączamy!

Paweł Golec ma drugą córeczkę

IG: edytagolecofficial

IG: edytagolecofficial

IG: edytagolecofficial

pasekkozak