Łukasz Jakóbiak przez lata prowadził słynne już wywiady w maleńkiej kawalerce. Jego 20m2 było jednym z najpopularniejszych internetowych talk show, chętnie odwiedzane przez celebrytów wszelkiej maści. Niestety kilka lat temu Jakóbiak postanowił wycofać się z showbiznesu i zająć rozwojem osobistym.

Kursantka Jakóbiaka odzyskała słuch

Po tym jak przeszedł swoją drogę do przebudzenia postanowił podzielić się swoim doświadczeniem i zaczął tworzyć m.in.: kursy online, które jak twierdzi przynoszą wspaniałe efekty.

Koniec „20 m2” Łukasza Jakóbiaka. YouTuber rezygnuje z powodu coming outu

Dla osób, które dołączają do kursu, daję gwarancję na jego efekt. – pisze na swojej stronie internetowej.  Jeżeli Twoje życie nie zacznie się zmieniać na lepsze, gwarantuję Ci zwrot pieniędzy.

Jakóbiak zaznacza jednak, że „cuda”nie dzieją się, jeśli uczestnik nie przyłoży się do pracy.

(…)Musisz jednak wiedzieć, że warunkiem gwarancji jest samodzielne rozpoznanie tego na co wskazuje całym kursem. Rozpoznanie tego, nie może nie polepszyć Twojego samopoczucia. Jeżeli kurs nie polepszy Twojego samopoczucia, znaczy, że tego na co wskazuje, nie rozpoznałeś/łaś i koło się zamyka zatem jedynie Ty możesz doprowadzić do braku efektu więc zapraszam Cię, abyś poważnie przysiadł/a do tego kursu bo gwarancji nie obejmuje to, że Ty go w pełni nie wykonasz. – dodaje.

Łukasz Jakóbiak szczerze o wizualizacji Ellen DeGeneres: „Jeszcze wtedy do końca nie wiedziałem, że tonę”

Z pewnością jedna z uczestniczek, o której w swoim najnowszym wywiadzie Łukasz zrobiła wszystko jak należy, bowiem według niego odzyskała słuch!

– Ostatnio na moim kursie była niedosłysząca dziewczyna, nosiła aparat słuchowy. W trakcie jednej z medytacji nastąpiła tak silna reakcja, że słuch zaczął wracać. W internecie można znaleźć jej świadectwo wideo. Oficjalnie laryngolog to potwierdził i aparat został zdjęty – wyznał w wywiadzie dla Gazety.pl

Wierzycie w siłę medytacji?