Łukasz Kubot jeden z najlepszych polskich tenisistów spodziewa się dziecka. Właśnie Magdalena Bieńkowska, Miss Polski 2015 pochwaliła się zdjęciem w mediach społecznościowych, na którym widać zaokrąglany brzuszek.

Łukasz Kubot zostanie ojcem

Małgorzata Rozenek na wrotkach. Radek: „Chyba jednak sobie kupię rolki. Wyglądasz bosko”

Magdalena Bieńkowska oblikowali zdjęcia z profesjonalnej sesji zdjęciowej. Na jednym zdjęciu obydwoje pozują w jeansach, a na drugim Magda ma na sobie czarne body. Po dosyć dużym brzuszku można się domyślić, że poród już niebawem.

Para długo ukrywała swój związek. Wyszedł na jaw dopiero wtedy, kiedy ogłosili swoje zaręczyny, czyli w maju tego roku.

View this post on Instagram

Catching memories💙📸

A post shared by Magdalena Bieńkowska (@magdalenabienkowska) on

Kim jest Magdalena Bieńkowska?

Magdalena Bieńkowska urodziła się w  Mikołajkach. Studiuje stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim. Została w 2015 roku  Miss Polski i II wicemiss Miss Supranational w 2018 roku. Spotykała się z Antkiem Królikowski.

Oliwia Bieniuk zaczyna karierę? Podpisała pierwszy kontrakt

Kim jest Łukasz Kubot?

Łukasz Kubot jest jednym z najlepszych tenisistów w Polsce. Triumfator Australian Open 2014 i Wimbledonu 2017 w grze podwójnej. Pierwszy polski tenisista od czasów Wojciecha Fibaka w 1986, który wszedł do pierwszej setki rankingu tenisistów w grze pojedynczej, a następnie do pierwszej pięćdziesiątki. W 2020 roku obliczono, że zarobił  ponad 8 milionów dolarów.

Mikołaj Roznerski zostanie ojcem? Wstawił DZIWNE zdjęcie