Oliwia Bieniuk nie ma parcia na sławę, mimo to zgromadziła pokaźną liczbę obserwatorów na Instagramie, a media chętnie o niej piszą. Cztery lata temu, w 2016 roku po raz pierwszy pojawiła się w oficjalnej reklamie marki Reserved. Już wtedy wszyscy myśleli, że rozpocznie karierę. Natomiast Jarosław Bieniuk  uznał, że dla kilkunastoletniej córki ważniejsza jest nauka i spokojne życie.

Oliwia Bieniuk została ambasadorką

Oliwia Bieniuk w nietypowym makijażu – wzięła udział w kolejnej sesji zdjęciowej

Oliwia Bieniuk w październiku skończy 18 lat. Piłkarz prawdopodobnie dał córce zielone światło na robienie kariery w Internecie. Ostatnio została ambasadorką marki O bag Polska. Oliwia pochwaliła się z przepiękną sesją zdjęciową dla marki.

Cześć,stało się! Zostałam nową ambasadorką marki @obagpolska W poprzednim tygodniu w Gdańsku i Chałupach zrealizowaliśmy kampanię do mojej kolekcji torebek Pink Sunset – napisała Bieniuk na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/CD1uP2FA7Iw/

https://www.instagram.com/p/CDzAn0ahpl9/

Oliwia Bieniuk pokazała kreację na STUDNIÓWKĘ. Nastolatka ma ŚWIETNY styl

Z kolei dzisiaj Oliwia nagrywa film dla kanału „Reżyser życia” razem z najpopularniejszą youtuberką Wersow. We filmach „Reżysera życia” udział wzięły takie gwiazdy jak Anna Dereszowska, Roksana Węgiel, Wiktoria Gąsiewska, a dzisiaj nawet Andrzej Grabowski. 

Oliwia Bieniuk Fot. Istagram

Oliwia Bieniuk Fot. Istagram

Oliwia Bieniuk pisze do mamy, Anny Przybylskiej w Dniu Matki: Mija kolejny rok bez ciebie mamo