Macademian Girl wyznaje, że będąc uczennicą w szkole podstawowej była prześladowana!

Macademian Girl pokazuje swoją garderobę! (VIDEO)

Tamara Gonzalez Perea gościła w śniadaniówce DDTVN i tam wypowiedziała się na temat agresji, jaka spotkała ją w szkole. Zaczęło się od agresji słownej skończyło się na przemocy fizycznej. Koledzy czekali na nią pod szkołą, aby zrobić jej krzywdę!


Zaczęło się od traktowania jak powietrze, wykluczania. Byłam jednym dzieckiem nie zapraszanym na klasowe urodziny. Potem przeszło do agresji słownej. Pojawiły się wyzwiska… A skończyło się przemocą fizyczną. Bywały takie dni, że cała klasa czeka na mnie pod szkołą po zajęciach po to tylko, żeby mnie zaatakować, przewrócić, kopnąć. I są to bardzo, bardzo trudne wspomnienia.

– wyznaje Tamara.

Tamara w dalszej części rozmowy wyznaje, że długo nikomu nie mówiła o tym co działo się w szkole. W końcu zdecydowała się powiedzieć o wszystkim swojej mamie, która zgłosiła problem dyrekcji:


Zainterweniowała w szkole, spotkała się z chęcią zamiecenia wszystkiego pod dywan. Nazwaniem tego dziecięcymi wygłupami. Wtedy zagroziła, że zgłosi sprawę do kuratorium i to dopiero wywołało taki efekt, że przeprosiła i szkoła i rodzice największych prowodyrów. A jeden z nich, który wykazywał się największa agresją, przepraszał tak naprawdę z kpiącym uśmiechem na ustach i było widać, że ani on nie czuje skruchy, ani nie wymagają tego jego rodzice. Dzisiaj jest politykiem, działaczem skrajnie prawicowej partii.

tłumaczy.

Czy do Macademian Girl pasuje TA kreacja?

Ciekawe o którego polityka chodzi? ;P

Cały wywiad możecie oglądać tutaj: Wywiad DDTVN

Macademian Girl była ofiarą przemocy fizycznej

Macademian Girl była ofiarą przemocy fizycznej

Macademian Girl była ofiarą przemocy fizycznej