Joanna Koroniewska (40 l.) i Maciej Dowbor (40 l.) słyną z tego, że często żartują z siebie wzajemnie w swoich mediach społecznościowych – mają do siebie duży dystans. Tym razem dziennikarz zachwycił się swoją piękną żoną, która będzie gwiazdą serialu „Ślad”.

Joanna Koroniewska wyrwała się z domu na dwie imprezy, fani jej nie poznają

Maciej Dowbor komplementuje Joannę Koroniewską na Instagramie

Maciej wrzucił zdjęcie Joanny Koroniewskiej z planu serialu i napisał:

Nie – to nie jest fotka profilowa do aplikacji matrymonialnej ani nawet kampania reklamowa nowej kolekcji ciuchów. To tylko zdjęcie z nowej produkcji @polsatofficial z moją małżonką w jednej z ról. I dodam, że nie gra tam ani panny lekkich obyczajów ani żadnej innej przedstawicielki branży erotycznej tylko Panią Nadomisarz w serialu @sladpolsat . Jak do tej stylizacji dodamy jeszcze pistolecik i kajdanki to ja chyba dzisiaj złamię jakiś paragraf…tylko dla pracy nad rolą😂😂. Czego się nie robi dla żony i sztuki…kochania. 😜😂 #serial #slad #polsat #zona #praca #telewizja #troskliwymaz #chcebycaresztowany

Fani uwielbiają tę parę:

Trzeba męża dziś aresztować 😉😁 piękna fotka

Uwielbiam Twoje poczucie humoru 😂😂😂

Joanna Koroniewska na planie serialu „Ślad”

Joanna Koroniewska pojawi się w 2. sezonie serialu „Ślad” jako nadkomisarz Maja Oleander – specjalista od tworzenia portretów psychologicznych morderców. Wzbudzi ona niechęć Walczaka (Mariusz Jakus), któremu wyda się teoretykiem bez doświadczenia w pracy w terenie.

Joanna Koroniewska PIERWSZY raz pokazała swoje córki (Instagram)

Premiera 2. sezonu serialu „Ślad”  już 2. kwietnia o 22:30 w Polsacie. Będziecie oglądać?

 

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor Joanna Koroniewska na planie serialu ślad
Joanna Koroniewska na planie serialu Ślad