Maciej Musiałowski i Vanessa Aleksander zagrali razem w filmie „Sala samobójców. Hejter”. Dla obydwóch był to udany debiut na dużym ekranie. Aktor wcześniej popularność zdobył w serialu TVN-u „Druga Szansa”.

Maciej Musiałowski i Vanessa Aleksander są razem?

Julia Wieniawa wyszła z imprezy w objęciach z Maciejem Musiałowskim (ZDJĘCIA)

Maciej Musiałowski wczoraj na galę Orły 2021 przybył z Vanessą Aleksander. Nie byłoby w tym nic dziwnego, w końcu razem reprezentują ten sam film, jednak na czerwony dywan weszli, trzymając się za ręce. Natychmiast wzbudzili ogromne zainteresowanie.

Maciej Musiałowski i Vanessa Aleksander fot. Baranowski/AKPA

Za rękę trzymali się przez cały czas: od czerwonego dywanu do ścianki. Aktor wcześniej ani razu nie przyszedł na imprezę medialną z partnerką, ani też nie potwierdził swój status związku.

Łódzka filmówka oskarżona o poniżanie studentów. Aktorzy ujawniają, co dzieje się za murami szkoły

Musiałowski dwa miesiące temu wypuścił piękną balladę, która na Youtubie zdobyła blisko pół miliona widzów w 24 godz. Zaśpiewał i wystąpił w teledysku z przyjaciółką Julią Wieniawą. Wtedy o miłości mówił tak:

Relacje, rozstania i rozbieżności – to emocje, które prowadziły mnie podczas pisania tego utworu. Wyjechałem, nie chciałem stać się ofiarą lockdownu, zamkniętą w mieszkaniu samotnie z psem i głową pełną myśli. Szczęście w nieszczęściu przyniosło zaproszenie od pewnej Rosjanki, która mianowała się moją ciocią. W jej pięknym domu stał fortepian, któremu przyglądałem się dość długo. W końcu się przełamałem. Z dnia na dzień przelałem swoje uczucia na pierwszą zwrotkę i refren – mówił Maciej Musiałowski.

Fot. Radoslaw Nawrocki / Forum

Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski w pierwszym wspólnym singlu. Wyglądają jak Lady Gaga i Bradley Cooper

Vanessa Aleksander, Maciej Musiałowski Fot. Filip Radwański/AKPA