Po rozpadzie swojego ostatniego małżeństwa z Joanną Twardowską, Maciej Orłoś związał się z młodszą o 23 lata „koleżanką z branży” – Pauliną Koziejowską. Choć początkowo dziennikarz uparcie milczał w temacie swojego nowego związku, ostatecznie został przyłapany z nową partnerką przez reportera Super Expressu i zapytany o status związku potwierdził, że on i Paulina są razem. Od tamtej pory dziennikarz przestał usilnie starać się ukryć swój nowy związek – zamiast tego coraz chętniej prezentuje fanom swoją miłość i szczęście.

Niestety okazuje się, że radosna idylla w związku nie pokrywa się z innymi płaszczyznami życia Macieja Orłosia, który… tonie w długach i jest winny urzędowi skarbowemu prawie 500 tysięcy złotych!

Maciej Orłoś NIE KRYJE się już z nową partnerką! Pokazał urocze zdjęcia z majówki z Pauliną Koziejowską

Maciej Orłoś tonie w długach. Jest winny urzędowi skarbowemu prawie 500 tysięcy złotych

Jak podaje serwis Pomponik, który powołał się na swojego informatora, Maciej Orłoś ma ogromne problemy finansowe, o których zostali powiadomieni jego współpracownicy. Okazuje się, że ktokolwiek jest winny dziennikarzowi pieniądze, ma je przekazać nie do Orłosia, a bezpośrednio do organu podatkowego:

Wszyscy jego kontrahenci dostali pismo z jego urzędu skarbowego, z którego wynika, że Orłoś jest zadłużony na prawie 500 tysięcy złotych i jeśli kontrahenci mają względem niego zobowiązania finansowe, muszą je uregulować, wysyłając pieniądze do urzędu, nie bezpośrednio do Macieja Orłosia -cytuje informatora Pomponik.

Serwis dotarł również do danych, według których zadłużenie Macieja Orłosia obejmuje okres od stycznia 2019 roku do stycznia 2021 roku i wliczając odsetki kwota, którą dziennikarz jest winny urzędowi skarbowemu wynosi aż 497 084,40 zł.

Poproszony o komentarz Orłoś postanowił jednak sprawę przemilczeć. Jakiś czas temu podobną niechęć do płacenia podatków wykazał Piotr Kraśko, który zalegał urzędowi skarbowemu prawie 850 tysięcy złotych. Ostatecznie jednak prezenter uregulował należność, a sprawę zamknięto. Jak będzie w tym przypadku?

Maciej Orłoś rozwodzi się z żoną po 26 latach! Tak wyglądały ich początki (WIDEO)

Maciej Orłoś OFICJALNIE w nowym związku! Kto jest szczęśliwą wybranką?

Maciej Orłoś, fot. akpa

Maciej Orłoś, fot. akpa

IG: maciejorlos

scena z: Maciej Orłoś, Paulina Koziejowska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

fot: AKPA Opis: Onlyvip – premiera portalu w Rondo Royal, 19.06.2008r., fot. Jacek Kurnikowski/AKPA Na zdj. Joanna Twardowska, Maciej Orłoś