Maciej Orłoś to jeden z najbardziej znanych, polskich dziennikarzy. Przez lata prowadził „TeleExpress” w Telewizji Polskiej, a po odejściu z TVP związał się z Wirtualną Polską i Radiem Zet oraz otworzył swój kanał na YouTubie.

Prywatnie był związany z Joanną Twardowską, jednak jak się okazało po 26 latach małżeństwa para postanowiła się rozwieść. Doczekali się razem dwójki dzieci: 22-letniego Kuby oraz 19-letniej Melanii.

Dziennikarz ma na swoim koncie już dwa rozwody – wcześniej rozwiódł się z Moniką Jóźwik, a następnie z Ewą, z którą również doczekał się dwójki dzieci.

Maciej Orłoś rozwodzi się z żoną po 26 latach! Tak wyglądały ich początki

Maciej Orłoś OFICJALNIE w nowym związku! Kto jest szczęśliwą wybranką?

Po rozpadzie swojego ostatniego małżeństwa z Joanną Twardowską, media bardzo szybko obiegła informacja o nowej partnerce Orłosia. Nieoficjalne plotki mówiły o młodszej o 23 lata „koleżance z branży”, a tabloidom bardzo szybko udało się ustalić, że chodzi o prezenterkę Paulinę Koziejowską. I chociaż media szybko zaczęły rozpisywać się o nowym związku Orłosia, on uparcie milczał w temacie i za wszelką cenę starał się ukryć nowy związek.

Teraz sprawa w końcu wyszła na jaw, gdy dziennikarz został przyłapany na romantycznym spacerze z nową partnerką w okolicach starego miasta w Warszawie przez reportera Super Expressu. Jak podaje serwis, Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska „zachowywali się jak para zakochanych w sobie nastolatków. Trzymali się za ręce i co chwilę przytulali„. Orłoś zapytany o swój związek oficjalnie potwierdził:

Tak, to prawda, jesteśmy razem

A jego partnerka dodała:

Staraliśmy się ukryć nasz związek tak długo, jak to tylko możliwe, ale – jak widać – w świecie show-biznesu nie jest to łatwe. Chcieliśmy jak najdłużej cieszyć się sobą bez afiszowania się naszą miłością w mediach. Jedyne, co mogę powiedzieć, to to, że jesteśmy bardzo szczęśliwi.

Gratulujemy!

„Wodecki? To Pan?” – Maciej Orłoś przeszedł ogromną metamorfozę!

fot: AKPA Opis: Onlyvip – premiera portalu w Rondo Royal, 19.06.2008r., fot. Jacek Kurnikowski/AKPA Na zdj. Joanna Twardowska, Maciej Orłoś

scena z: Maciej Orłoś, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Maciej Orłoś, fot. akpa

Maciej Orłoś, fot. akpa

Paulina Koziejowska pokazuje na Instagramie selfie po wampirzym liftingu

scena z: Paulina Koziejowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Paulina Koziejowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Paulina Koziejowska topless na plaży w Meksyku (ZDJĘCIA)

Paulina Koziejowska

Paulina Koziejowska fot. Podlewski/AKPA

Paulina Koziejowska

scena z: Paulina Koziejowska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Paulina Koziejowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA