Madonna (61 l.) Nowy Rok rozpoczęła od zasłużonego relaksu. Królowa pop’u wybrała się z najstarszą córką Lourdes i czwórką pozostałych dzieci na Malediwy, by odpocząć i skorzystać z pięknej pogody. Lourdes zaprezentowała zachwycającą sylwetkę w skąpym bikini. Podobna do mamy?

Lourdes Leon, córka Madonny, miała wychodzić za mąż, tymczasem ma nowego chłopaka (ZDJĘCIA)

Córka Madonny – Lourdes Leon w bikini

Lourdes Leon na początku dystansowała się od show-biznesu. Jednak gdy zaczęła dorastać, zagraniczne portale zafascynowały się jej osobą. Wielokrotnie była porównywana do sławnej mamy, jednak Lourdes postanowiła wybrać własną ścieżkę kariery.

Lou jest owocem krótkiego związku Madonny, z trenerem fitness – Carlosem Leonem. Mężczyzna z pochodzenia jest Kubańczykiem. Lourdes przyszła na świat w 1996 roku. Dopiero dwa lata później sławna matka zdecydowała się pokazać małą Lourdes światu. Wówczas ukazała się na okładce „Vanity Fair”.

Z kim umawia się Lourdes Leon?

Lourdes zaprezentowała się w kolorowym bikini, które podkreśliło jej szczupłą i wypracowaną na siłowni sylwetkę. Córka Madonny została przyuważona przez fotoreporterów w towarzystwie tajemniczego przystojniaka. Nie od dziś wiadomo, że obok piękności kręci się wielu potencjalnych partnerów. Lou wcześniej spotykała się z Jonathanem Puglią, ale uważa się, że ta dwójka rozstała się w lecie.

Zdjęcia przedstawiają uśmiechniętą parę relaksującą się na plaży. Lourdes miała na sobie żółtą górę od bikini i kwiecisty dół. Jej towarzysz pływał w oceanie, podczas gdy córka Madonny wygrzewała się na słońcu. Później razem udali się w stronę leżaków. Niestety, ale niewiele wiadomo na temat tego, kim jest nowy partner Lou.

Lourdes Leon z Madonną na Instagramie:

View this post on Instagram

👽 #LourdesLeon #LolaLeon #LourdesCiccone #LolaCiccone #Madonna 👽

A post shared by 👽 (@lourdesleon.ciccone) on

Lourdes Leon

Fot.Forum/ BACKGRID

Lourdes Leon

Fot.Forum/BACKGRID

Co myślicie o jej figurze?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Madonna zabrała GŁOS w sprawie swoich NOWYCH pośladków

Madonna bez makijażu – nie będzie zachwycona, gdy zobaczy te zdjęcia

Córka Madonny ostro pojechała po Kylie Jenner