Julia Kuczyńska od lat działa w branży modowej, niegdyś określana jako „szafiarka”, dziś influencerka. Natomiast od dwóch lat głośno jest o Maffashion za sprawą związku i szybkiego rozstania z Sebastianem Fabijańskim niż za sprawą dokonań modowych.

Maffashion ujawnia, z kim siedział jej syn Bastek, kiedy ona wypoczywała na Santorini

Maffashion na wakacjach z Bastkiem

Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański we wrześniu 2020 r. powitali na świecie syna Bastiana. Influencerka chętnie opowiada o tym, jak to jest być mamą i czasami przewiną się zdjęcia i nagrania jej synka na Instagramie.

Teraz Maff wybrała się z Bastkiem na pierwsze wspólne wakacje za granice. Wcześniej tłumaczyła fanom, że nie może nigdzie lecieć z dzieckiem, ponieważ płacze nawet  jadąc samochodem. Bastek we wrześniu skończył 2-latka. Kuczyńska odważyła się w końcu wsiąść z malcem do samolotu, czym pochwaliła się na Instagramie. Zdradziła, jak chłopczyk zachowywał się na pokładzie:

Sama jestem w szoku, że było tak zaskakująco dobrze. Obyło się bez płaczu, afer i innych problemów. Na koniec mieliśmy mini kryzys, ale serio mini. Trwał on chwile i był wynikiem zmęczenia i braku drzemki. Pikuś – zdradziła Maff.

Maffashion i Sebastian Fabijański świętują 18-nastkę Bastka (ZDJĘCIA)

Przyznała też, że jej synek jest dość trudnym dzieckiem i jak na 2-latka jest bardzo duży:

Na co dzień mój synek jest niczym torpeda – biega, wspina się, skacze, wszędzie go pełno, wszystko go interesuje, a do tego, jak na 2-latka, ma dużo siły i wygląda, jak 4-latek – stwierdziła Julia.

Jeden z obserwatorów zapytał influencerkę, ile wzrostu ma Bastek i jakie nosi ubranka. Maff nie miała problemu z tym, żeby podać konkretne wymiary:

Nosi rozmiar 110. Czyli, jakby miał 3,5/4 latka). Aczkolwiek to zależy od marki ubrań – napisała Kuczyńska.

Maffashion wyleciała na wakacje nie tylko z Bastkiem, ale także z nowym partnerem, który na Instagramie określa się Blu3aby. Mimo że influencerka nie zdradziła, z kim odpoczywa, to jednak widzimy, że „Blue Baby” dodał zdjęcie z tego samego miejsca, co Kuczyńska.

Maffashion otwiera się na temat BASTKA. Zdradza, czy miał chrzest i czy pokaże jeszcze jego twarz