Maffashion jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i stara się mieć dobry kontakt z fanami. Nie da się ukryć, że mogłaby napisać encyklopedię o social-mediach i jak nimi zarządzać.

Maffashion o Bastku

Maffashion pozuje w samej bieliźnie 3 miesiące po porodzie. Figura MODELKI!

Maffashion wczoraj odpowiedziała na wiele prywatnych pytań obserwatorów na instastory. Oczywiście wiele z nich dotyczyło Bastka. Dowiedzieliśmy się, że nie miał jeszcze chrztu. Jest to dość zaskakująca informacja, ponieważ Bastek za niedługo kończy pół roczku. Możliwe, że Julia i Sebastian w ogóle nie chcą ochrzcić syna.

Następnie została zapytana o karmienie z butelki. Maff uważa, że plusem szybkiego karmienia z butelki jest to, że wtedy przejąć dziecko może tata, a mama ma czas wolny.

Maffashion tłumaczy się z reklamy z synem. „W tym temacie nie mogę konkurować z niektórymi mamami”

Jeden z obserwatorów poprosił gwiazdę o więcej zdjęć Bastka. Można zauważyć, że niewiele jest jego zdjęć na profilu instagramowym Julii.

Z jednej strony mam ogromną ochotę pochwalić się nim przed całym światem. Z drugiej strony nie chce go aż tak upubliczniać i nie chciałabym tym nigdy przesadzić ani opierać na synku Instagrama. Za trzy dni ma pół roku i może z tej okazji coś opublikuje . Zobaczymy. Faktem jest to, że dzieci ogromnie szybko się zmieniają. I to jak teraz wygląda, za pół roku będzie już nieaktualne…. dlatego zrobię jakiś wyjątek – napisała Maff.

Kolejny fan zapytał o Sebastiana, ponieważ ostatnio para bardzo mało się razem pokazuje. Kuczyńska odpowiedziała, że nie są „medialnym związkiem”, a „medialnymi osobami”.

Zapewniam, że u niego wszystko ok. I przekazuje pozdrowienia. Można być razem, nie będąc razem na Instagramie. ok. Związki fotki się zajebiście klikają. Ale może nie wszystkim związkom potrzebna jest publiczność, aby się „klikało” w życiu – przyznała Julia.

Maffashion nie potwierdza ciąży, ale pokazuje zaokrąglony brzuszek (ZDJĘCIA)

Maffashion pokazała, jak wyglądają jej poranki.

Maffashion i Sebastian Fabijański z synem. Fot.Instagram/maffashion_official.

Maffashion trzyma swoje dziecko

Maffashion z dzieckiem/fot. Instagram/maffashion_official