Maffashion opublikowała zdjęcie na Instagramie, na którym opisała to, w jaki sposób dba o swoje brwi.

Maffashion na Instagramie

Julia Kuczyńska, znana w social mediach jako Maffashion zamieściła na swój Instagram zdjęcie bez makijażu. Wiele Internautek często pyta ją o to w jaki sposób dba o swoje brwi. Julia postanowiła w obszernym wpisie, szczegółowo opisać swoją pielęgnację:

Zobacz również: Julia Wieniawa VS. Julia Kuczyńska – która wyglądała LEPIEJ na pokazie?

Często dostaje od Was pytania o brwi. Czy są one permanentne, henna, czy mam je zrobione na stał, do kogo chodzę je robić i czym. Zatem: odkąd choruje na niedoczynność tarczycy moje (od zawsze) gęste i ciemne brwi się mocno przerzedziły. Mam w nich małe miejscowe braki, a co gorsze brwi skróciły się (jest to normalne przy chorobach tarczycy). Dodam jeszcze tylko, ze mam hopla na punkcie brwi. Mogę się nie malować, mogę wyjść nieuczesana, ale brwi delikatnie podkreślone muszą być. Powinny 🙂 a teraz do sedna. Nie mam podrasowanych brwi na stałe. Nigdy też u nikogo nie widziałam permanentnego makijażu, który by mnie jakoś przekonał i zachęcił do tej opcji. Każdego dnia (zajmuje mi to 2-3 min) pędzelkiem nakładam trochę cienia(do powiek! ponieważ często produkty przeznaczone stricte do makijażu brwi mają jak dla mnie złe, sztuczne kolory) Mieszam produkty z przezroczystą masakrą, czasem z odżywką do rzęs i podkreślam to co mi zostało niegdyś z pięknych brewek – pisze Maffashion.

Maffashion zaznaczyła, że sztuczne, mocne brwi w linii prostej nie są odpowiednia dla jej typu urody. Napisała, że dla jej typu urody delikatne, naturalne cienie są najlepsze. Dodatkowo nie wyrywa ich, ani nie stylizuje – stawia na naturalność.

Zobacz również: Maffashion OSTRO o swoich operacjach plastycznych. Wyjaśniła co poprawiała na twarzy!

Julia Kuczyńska ma aktualnie zablokowaną tablicę na Instagramie. Widzieć jej zamieszczone zdjęcia mogą jedynie osoby, które ją obserwują.

Sonda

poll-violet

Wybierz NAJLEPSZĄ stylizację Maffasion?

1

Neonowy golf i brązowa sukienka.

2

Biała w kwiaty z delikatnego materiału.

3

Asymetryczna, czarna sukienka.

4

Klasyczna panterka!

5

Czarna sukienka z dużymi rękawami.

scena z: Julia Kuczyńska, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA