Tegoroczny festiwal Lollapalooza w Paryżu to dwa dni niesamowitej muzyki, które spędziliśmy z influencerką i ambasadorką marki Aussie, Maffashion i zwycięzcami konkursu #maffashionxaussie. Niezapomniane koncerty, niepowtarzalny klimat i strefa Aussie, w której mogliśmy odpocząć oraz zadbać o nasze włosy. Zobaczcie, jak bawiliśmy się nad Sekwaną.

Maffashion zdradziła, jak dba o włosy

Swoją muzyczną przygodę rozpoczęliśmy od koncertu Zary Larsson. Szwedzka piosenkarka zebrała pod sceną tysiące fanów, którzy bawili się w rytm takich hitów jak „I Would Like”, czy „Only You”. Przerwy między kolejnymi koncertami spędziliśmy w festiwalowej strefie Aussie. Dzięki pełnej gamie produktów do stylizacji włosów, profesjonalni fryzjerzy Aussie stworzyli na naszych głowach prawdziwe cuda. Z modnym lookiem i uśmiechami na twarzy ruszyliśmy na dalszą muzyczną wyprawę. Koncert Lil Pumpa, Travisa Scotta, czy Depeche Mode relacjonowaliśmy na Instagramach Kozaczka, Joya i Cosmopolitan. Oczywiście nie zapomnieliśmy o wspólnym zdjęciu przy bramie, czy o nagraniach ze strefy Aussie. Po dniu festiwalowego szaleństwa o nasze włosy zadbała intensywna odżywka 3 Minute Miracle Reconstructor od Aussie. Cudowna i ekspresowa regeneracja przywróciła włosom naturalną świeżość i blask. Okazało się, że 3MM doskonale sprawdza się nie tylko na co dzień, ale także w festiwalowych warunkach.

Ambasadorka marki Aussie, Maffashion, podzieliła się na swoim profilu wrażeniami z pierwszego dnia imprezy nad bajeczną Sekwaną:

– Wraz ze zwycięzcami konkursu @aussiehair jesteśmy w Paryżu! Spędziliśmy cudownie i intensywnie czas

Drugi dzień tegorocznej Lollapaloozy zachwycił nas kolejną porcją muzycznych wrażeń. Maffashion zadała szyku swoim krótkim topem i czarną spódnicą z oryginalnymi rozcięciami. O jej włosy zadbali oczywiście niezastąpieni styliści marki Aussie.

Laureaci konkursu na czele z ambasadorką marki, podziwiali taneczno-wokalne wyczyny Years & Years i bawili się do muzyki serwowanej przez Parova Stelara. Naszej kamery nie zabrakło na koncertach Gorillaz, czy The Killers. Dwa dni muzycznych wrażeń zapamiętamy na długo.

Zwycięzcy konkursu Aussie twierdzą, że Lollapalooza była jedną z największych przygód ich życia. Maffashion przyznała, że dawno „nie zaliczyła tylu koncertów”. Czy można bardziej wymownie zrecenzować festiwal muzyczny?

Dziękujemy za wspólną zabawę z Aussie i Maffashion!